„Grzybiarze” z Orzechowa! (video)

1

Nadal, delikatnie mówiąc, bardzo słabo spisują się w klasie okręgowej drużyny naszego powiatu. „Sparta rekordzistka” powróciła. Tym razem worek z 10. golami przywiozła z Dobrowa. Pozostałe trzy zespoły zdobyły 1 punkt. 

Orlik Miłosław podejmował zawsze groźnych Czarnych Ostrowite i zremisował 0:0, a mógł wygrać, bo w pierwszej połowie Szwat miał nie stu, a dwustuprocentową szansę na gola. Niestety, mimo że Orlik nie przegrał, to spadł na ostatnie miejsce w tabeli.

Sparta Sklejka Orzechowo raz po raz wybiera się w podróż i jak grzybiarze z pilskich lasów przywozi do domu pełen worek. Niestety, nie grzybów, a goli. Tym razem worek z dziesięcioma „muchomorami” przywieźli orzechowscy „grzybiarze” z Dobrowa. Gdy podopieczni Janusza Hofmana szykują się do meczu wyjazdowego – to naprawdę nie wiadomo, czy już się śmiać, czy płakać.

Płomień Nekla grał u lidera, w Ślesinie i przegrał 2:5, a dobrze ostatnio spisująca się Warta Pyzdry uległa na własnym boisku Strażakowi Licheń 1:4. W tabeli nadal prowadzi LKS Ślesin 19 pkt., na 9. miejscu jest Warta Pyzdry – 9 pkt., na 12. miejscu jest Płomień Nekla – 6 pkt., na 13. miejscu jest Sparta Sklejka – 6 pkt., a na 15. Orlik – 3 pkt.

AG

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Podaj swoje imię