Orlik wreszcie zwycięski, Czarni pokonali Szturm (video)

0

Bardzo dobrze radziły sobie dzisiaj zespoły naszego powiatu grające w konińskiej klasie okręgowej. Odnotowały dwa zwycięstwa i jeden remis.

Orlik Miłosław pojechał do Brudzewa i ograł miejscową Kasztelanię 5:0. Było to pierwsze zwycięstwo Orlika w tym sezonie, po awansie do klasy okręgowej. Pozwoliło na awans z 15. na 14. miejsce w tabeli. Równie dobrze zaprezentował się Płomień Nekla. Na własnym boisku pokonał Wartę Eremitę Dobrów 4:3, a Sparta Sklejka Orzechowo, również u siebie, zremisowała z Polaninem Strzałkowo 2:2. Warta Pyzdry grała w niedzielę w Wierzbinku z Górnikiem i zwyciężyła 4:2.

W poznańskiej klasie okręgowej Czarni Czerniejewo zwyciężyli w Poznaniu Szturm Junikowo 2:0 po dwóch bramkach Macieja Lisieckiego. Najlepszy strzelec Wielkopolski nie wykorzystał w tym meczu rzutu karnego i to jedyny minusik, jaki można postawić przy zespole, a może przy jego trenerze i liderze.

W konińskiej A klasie rezerwy Victorii przegrały i to sromotnie w Ruminie z Wartą 1:4. Zachowały jednak miejsce w czołówce tabeli, są na 3. miejscu.

AG

Orlik Miłosław – www.facebook.com/OrlikMLKS

 

Obrona karnego. Szturm Junikowo vs Czarni Czerniejewo 2018-10-21

Tak się broni karne! Obrona karnego z meczu Szturm Junikowo vs Czarni Czerniejewo. …plus bonus w postaci Pani Arbiter Magdalena Giza

Opublikowany przez BYŁA I PIŁA Niedziela, 21 października 2018

 

www.facebook.com/Bylaipila/videos/

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Podaj swoje imię