Ostatnie dni zespołu APP Krispol?

1

Wszystko wskazuje na to, że to ostatnie dni zespołu APP Krispol, bo do grona tytularnych sponsorów widniejących w nazwie drużyny, czyli firm APP i Krispol, dołączy trzeci, spoza Wrześni. Olbrzymie zmiany nastąpią też w kadrze trenera Kardasa.

Zarząd prowadzi bardzo zaawansowane rozmowy z nowym sponsorem, który chce wesprzeć klub, zostać jego sponsorem tytularnym, czyli krótko mówiąc od nowego sezonu chce widnieć w szyldzie zespołu występującego na parkietach I ligi i to od tego sponsora ma rozpoczynać się nazwa drużyny. Kim będzie nowy sponsor – tego jeszcze nie wiemy, ale tajemnica ma się wyjaśnić w ciągu kilku, może kilkunastu dni.

Ogromne zmiany zajdą też w kadrze zespołu APP Krispol. Siatkarze mają kontrakty do 31 maja. Wszystko wskazuje na to, że z dniem 1 czerwca historyczny, medalowy zespół APP Krispol przestanie istnieć i zastąpi go zupełnie nowa drużyna. Poszukiwanie siatkarzy zarząd zlecił trenerowi i menadżerom, z którymi współpracuje. Po kilku latach gry na pierwszoligowym poziomie zespół APP Krispol przechodzi prawdziwy wstrząs, rewolucję, na efekty której musimy jeszcze poczekać.

AG

 

 

 

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Podaj swoje imię