Oświadczenie policji po publikacji “Gazety Radio Września”

10

W piątek po południu wrzesińska policja niespodziewane wydała oświadczenie, dotyczące publikacji w Gazecie Radio Września. Przypomnijmy, że dzisiaj napisaliśmy, że jeden z wrześnian oskarża mundurowych o brutalne pobicie.

Poniżej treść oświadczenia:
Oświadczenie: W odniesieniu do publikacji prasowych na temat wypowiedzi Tomasz J. zatrzymanego przez policjantów po popełnieniu przestępstwa.

W związku z publikacją materiału prasowego w którym Tomasz J. udziela wypowiedzi, że został rzekomo pobity przez wrzesińskich policjantów, którzy przeprowadzali interwencję oraz dokonali zatrzymania Tomasza J. za popełnienie przestępstwa, informujemy, że policja jest w posiadaniu materiału filmowego, który nie potwierdza wersji wydarzeń podawanej przez podejrzanego. Biorąc pod uwagę te fakty wrzesińska Policja wystąpiła z wnioskiem do Prokuratury o wyrażenie zgody na opublikowanie i podanie do publicznej informacji przedmiotowego materiału filmowego. Zostanie on opublikowany w możliwie najkrótszym terminie.

 

10
Dodaj komentarz

avatar
7 Comment threads
3 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
AvatarMłodyWilkX1Fredjonatan Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
yeyo
Gość
yeyo

Brawo. Może w końcu dostanie za swoje

Mężczyzna
Gość
Mężczyzna

Dokładnie… rzucał się sam to trzeba było bo opanować a ten zaraz “brutalnie pobity” haha pan T. niech pokaże co to znaczy “brutalne pobicie” on się zna!! Tu akurat brawa dla policji!!

Anonimowo
Gość
Anonimowo

TO GDZIE TEN FILM

Anonimowo
Gość
Anonimowo

Juszczak chciał zgrywać cwaniaka ale coś się tam bajeczka kupy nie trzyma

Ciekawski
Gość
Ciekawski

Z wygladu sie zmienil przez kilka lat, ale z charakteru widocznie nie ? ciekaw jestem nagrania z posterunku ?

Stara gwardia
Gość
Stara gwardia

Tylko nie zapomnijscie panowie milicjanci zamieścić całego filmu z tego co działo się za murami komendy szczególnie z pokoju przesłuchań albo innego pomieszczenia. Samo filmowane zatrzymanie jest żadnym dowodem.

X1
Gość
X1

podejrzewam, ż
e kamer przy domu facet nie miał i materiały będą właśnie z komendy.

jonatan
Gość
jonatan

Ciekawe jak ta sprawa się zakończy?Jesli okaże się że pan Juszczak pomówił policjantów to mam nadzieję ,że przeciwko niemu zostanie wszczęte postepowanie.

Fred
Gość
Fred

Tzw. Środki przymusu bezpośredniego nie powodują takich obrażeń, zobaczymy czy na nagraniu będzie widać jak powstają obrażenia

MłodyWilk
Gość
MłodyWilk

Na grzecznego nie trafiło.. Światowy Panicz z zagranicy raczył zawitać w rodzinnym mieście i już robi zadymę i wielce się żali. Od dzieciaka już się “rzucał” i w końcu trafiło na niego, że i mu się oberwało – moim zdaniem bardzo dobrze. Jakoś Pan Tomasz J nigdy nie miał pozytywnego wizerunku w oczach innych i wielce myślał, że “trząsł” i rządził całym Mankowem… teraz Nim potrząsnęli, ale to i tak nie pomoże – klepek w mózgu mu to nie poukłada, bo jak można pukładać coś czego Ten Typ nie ma ? 🙂