Oświadczenie policji po publikacji „Gazety Radio Września”

10

W piątek po południu wrzesińska policja niespodziewane wydała oświadczenie, dotyczące publikacji w Gazecie Radio Września. Przypomnijmy, że dzisiaj napisaliśmy, że jeden z wrześnian oskarża mundurowych o brutalne pobicie.

Poniżej treść oświadczenia:
Oświadczenie: W odniesieniu do publikacji prasowych na temat wypowiedzi Tomasz J. zatrzymanego przez policjantów po popełnieniu przestępstwa.

W związku z publikacją materiału prasowego w którym Tomasz J. udziela wypowiedzi, że został rzekomo pobity przez wrzesińskich policjantów, którzy przeprowadzali interwencję oraz dokonali zatrzymania Tomasza J. za popełnienie przestępstwa, informujemy, że policja jest w posiadaniu materiału filmowego, który nie potwierdza wersji wydarzeń podawanej przez podejrzanego. Biorąc pod uwagę te fakty wrzesińska Policja wystąpiła z wnioskiem do Prokuratury o wyrażenie zgody na opublikowanie i podanie do publicznej informacji przedmiotowego materiału filmowego. Zostanie on opublikowany w możliwie najkrótszym terminie.

 

10 KOMENTARZE

  1. Tylko nie zapomnijscie panowie milicjanci zamieścić całego filmu z tego co działo się za murami komendy szczególnie z pokoju przesłuchań albo innego pomieszczenia. Samo filmowane zatrzymanie jest żadnym dowodem.

  2. Ciekawe jak ta sprawa się zakończy?Jesli okaże się że pan Juszczak pomówił policjantów to mam nadzieję ,że przeciwko niemu zostanie wszczęte postepowanie.

  3. Tzw. Środki przymusu bezpośredniego nie powodują takich obrażeń, zobaczymy czy na nagraniu będzie widać jak powstają obrażenia

  4. Na grzecznego nie trafiło.. Światowy Panicz z zagranicy raczył zawitać w rodzinnym mieście i już robi zadymę i wielce się żali. Od dzieciaka już się „rzucał” i w końcu trafiło na niego, że i mu się oberwało – moim zdaniem bardzo dobrze. Jakoś Pan Tomasz J nigdy nie miał pozytywnego wizerunku w oczach innych i wielce myślał, że „trząsł” i rządził całym Mankowem… teraz Nim potrząsnęli, ale to i tak nie pomoże – klepek w mózgu mu to nie poukłada, bo jak można pukładać coś czego Ten Typ nie ma ? 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Podaj swoje imię