Pierwszy krok ku wymarzonemu celowi zrobiony

0

Drużyna pod wodzą Tomasza Bekasa spotkała się w poniedziałek, 1 czerwca, o godz 18:00, na pierwszym treningu przygotowującym do nowych rozgrywek IV ligi w sezonie 2020/2021. To pierwszy krok ku celowi, jakim jest awans do III ligi.

Prawie 3 miesiące piłkarze oczekiwali na ten moment. Po emocjach związanych z rozstrzygnięciami prezesów WZPN i decyzjami przy zielonym stoliku pomału kształtuje się wizja nowej IV ligi. Wiadomo, że awans do III ligi wywalczył LKS Gołuchów, z rozgrywek wycofała się Pogoń Lwówek, żaden zespół nie spadł, a 6 drużyn z V lig awansowało. O prawo gry w IV lidze walczą tez rezerwy KKS Kalisz, który awansował do II ligi i Warty Poznań, która walczy o ekstraklasę. Jak ostatecznie IV liga będzie wyglądać? Na te decyzje musimy jeszcze poczekać.
W pierwszych zajęciach, które trener Bekas poprowadził na zielonym, doskonale przygotowanym trawiastym dywanie uczestniczyło 22 zawodników:
Bramkarze: Tobiasz Nowicki, Jan Perzyński i Marcel Rembowicz
Obrońcy: Adrian Majewski, Mateusz Majewski, Jakub Marzyński, Paweł Lisiecki, Patryk Krzyżanowski, Mikołaj Kistowski, Adrian Chopcia.
Pomocnicy: Hubert Oczkowski, Adrian Kruszyński, Szymon Krawczyński, Filip Brzostowski, Maciej Szczublewski, Jakub Groszkowski, Dawid Szymański
Napastnicy: Mikołaj Panowicz, Mikołaj Jankowski
Młodzież: Robert Zdunek, Michał Czerniak, Hubert Radziejewski
Zabrakło Jacka Kopaniarza, który po ciężkiej kontuzji zerwania więzadeł krzyżowych wraca do indywidualnego treningu.
Przed Victorią bardzo trudny sezon a w nim walka o awans do III ligi. Wyzwanie bardzo poważne, bo nie jest tajemnicą, że faworytem w tym wyścigu będzie Unia Swarzędz, która w przyszłym roku obchodzić będzie 100.lecie istnienia i zrobi wszystko, by tego tytułu awans wywalczyć. My wierzymy, że Victoria postara się pokrzyżować szyki faworyzowanej Unii i w walce o awans będzie się liczyć do ostatniego meczu. Aby tak się stało do czekającego naszą drużynę bardzo trudnego sezonu musi się właściwie przygotować. W poniedziałek uczyniła w tym kierunku pierwszy krok.
AG

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Podaj swoje imię