Piłkarski weekend 14-15 października (wyniki/galeria)

0
GKS Płomień Nekla - Polonia Golina 3:2

W miniony weekend grały zespoły piłkarskie naszego regionu. Osiągnęły następujące rezultaty.

W III lidze Polonia Środa Wlkp. na własnym boisku pokonała KP Starogard gdański 1:0. Po tym zwycięstwie Polonia w II gr. III ligi zajmuje  6 miejsce, w 11 meczach zdobyła 20 oczek.

W IV lidze Victoria Września pokonała u siebie beniaminka Odolanovię Odolanów 2:0 i dzięki temu utrzymała pozycję wicelidera. Po 12 meczach ma 27 pkt. W tabeli prowadzi Polonia Leszno, która ma o 1 punkt więcej od naszego zespołu.

W Klasie okręgowej Sparta Orzechowo przegrała na własnym boisku z Wartą Eremitą Dobrów 2:9, ma stracone 44 bramki i bije niechlubny rekord klubu.

Płomienia Nekla z trudem, bo z trudem, ale wygrał u siebie z Polonią Golina 3:2 i po 11. grach ma 22 pkt.  Zajmuje 4. miejsce w klasie okręgowej.

W A klasie doszło do derbów powiatu wrzesińskiego, Orlik Miłosław podejmował Wartę Pyzdry i przegrał 1:4. Warta jest wiceliderem rozgrywek, ma 18 pkt. i ustępuje LKS-owi Ślesin o 1 pkt.

Rezerwy Victorii pojechały na mecz do Kramska i wygrały 2:0. Dzięki temu zwycięstwu nasz drugi zespół po 7 meczach ma 10 pkt i w tabeli A klasy jest 6.

AG