Płomień rządzi w powiecie wrzesińskim

0

Płomień Nekla jest najlepszym zespołem powiatu wrzesińskiego grającym w klasie okręgowej. Po pucharowym zwycięstwie z Wartą Pyzdry 3:1 i wygranej w lidze z Orlikiem Miłosław 4:0 pokonał w Orzechowie Spartę Sklejkę 4:1.

Relację z meczów niższych klas rozgrywkowych zaczynamy od V ligi.
Grupa 1
Tutaj bardzo trudny mecz rozgrywali Czarni Czerniejewo. Na własnym boisku podejmowali Zamek Gołańcz. Gospodarze po bramkach Goździaszka i Cyrulewskiego zwyciężyli 2:1 i po 5. kolejkach są liderem grupy. Czarni mają 13 pkt i wyprzedzają pauzującą w miniony weekend Iskrę Szydłowo, która ma 10 oczek i Huragan Pobiedziska, również 10 pkt.
Grupa 3
SKP Słupca wygrał na własnym boisku z GKS Sompolno 1:0. Strzelcem jedynego gola dla gospodarzy był Jakub Kwaśny. Po 5. meczach SKP zajmuje 5 miejsce w tabeli z dorobkiem 10 pkt. Prowadzą Wilki Wilczyn z kompletem 15 oczek.

Klasa okręgowa
Grupa 2
Rezerwy Victorii grały na własnym boisku z Czarnymi Ostrowite i mimo prowadzenia 1:0 i niezłej postawy do przerwy przegrały to spotkanie 1:2 prezentując się w drugiej części tego meczu po prostu słabiutko i to delikatnie mówiąc. Trener gospodarzy, Tomasz Krzyżkowiak:

Szkoleniowiec rezerw Victorii zdaje sobie sprawę z tego, że ten sezon dla jego młodej drużyny nie będzie łatwy:

Zmiennicy mają się pojawić lada dzień, bo dwóch byłych graczy Victorii postanowiło wrócić do drużyny.
Grająca w tej samej grupie Warta Pyzdry wygrała trudny mecz wyjazdowy w Dąbiu, ze Zrywem, 4:3. W tabeli tej grupy po 5. meczach na 1. miejscu MKS Dąbie 13 pkt, na 4. Warta Pyzdry 10 pkt., a na 13. Victoria II – 4 pkt.
Grupa 3
Płomień Nekla potwierdził, że w tym momencie jest najlepszym zespołem powiatu wrzesińskiego grającym w klasach okręgowych. W Orzechowie pewnie, bo 4:1 pokonał miejscową Spartę Sklejkę. Bramki dla Płomienia zdobyli: P. Malinger, Sz. Szalaty, N. Szklarz.
Nadal bez punktu są piłkarze Orlika Miłosław. W ostatniej kolejce przegrali u siebie ze Stellą Luboń 1:8. W tabeli tej grupy na 1. miejscu pogromczyni Orlika, Stella Luboń, która ma 13 pkt., na 8. miejscu Płomień Nekla – 7 pkt., na 9. miejscu Sparta Sklejka – 6 pkt., a tabelę zamyka Orlik Miłosław – 0 pkt.

AG

Płomień Nekla – najlepszy zespół okręgowy w powiecie wrzesińskim www.facebook.com/PlomienNekla/

Foty z meczu Victoria II – Czarni Ostrowite AG

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Podaj swoje imię