Polonia Środa w nowym sezonie będzie bardzo mocna

2

Polonia Środa Wlkp. bardzo rozsądnie buduje zespół na nowy sezon. Do licznej młodzieży, którą w minionym sezonie trener Krzysztof Kapuściński przygotował do gry na III ligowym poziomie, dołączyli doświadczeni gracze: Luis Henriquez, Krystian Pawlak i Damian Buczma.

W miniony weekend kontrakt z Polonią podpisał też Krzysztof Biegański, 31-letni skrzydłowy, który ostatnio grał w Mieszku Gniezno, a wcześniej w takich klubach jak: Warta Poznań, czy Kotwica Kołobrzeg.

 

Trener Krzysztof Kapuściński nie ukrywa, że w nadchodzącym sezonie Polonia Środa Wlkp. ma być groźna dla najlepszych drużyn III ligi i walczyć będzie nie o środek tabeli, a o miejsca 1-6.

 

Polonia Środa swoim kibicom pokaże się już w najbliższy piątek, kiedy to o godz 18:00 zagra mecz sparingowy z ligowym rywalem, Sokołem Kleczew.

AG

Nowy skrzydłowy Polonii, Krzysztof Biegański Fot. www.facebook.com/poloniasroda

2 KOMENTARZE

    • Dołączył proszę pana, gdyż umowa Luisa wygasła w czerwcu 2020 roku. W połowie czerwca porozumiał się z klubem, podpisał nową umowę na kolejny rok i tym samym dołączył do zespołu przygotowującego się do nowego sezonu. Pozdrawiam serdecznie AG

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Podaj swoje imię