Porażka z Olimpią w sulęcińskim finale

0
Podczas III Memoriału Ryszarda Tuszyńskiego pokonaliśmy KPS. Czy w sobotę, 29 września, będzie równie dobrze? Fot. Andrzej Górczyński

APP Krispol wziął udział w ostatnim tekst turnieju przed inauguracją sezonu ligowego, który, przypominamy, już w najbliższą sobotę o godz 17:00. Nasz zespól pojechał do Sulęcina, gdzie grał w turnieju o puchar burmistrza tego miasta.
Podobnie jak we Wrocławiu i we Wrześni również w Sulęcinie rywalizowały 4 drużyny, które najpierw zagrały mecze półfinałowe, a potem spotkania o 3 miejsce i o zwycięstwo w całej imprezie. W pierwszym spotkaniu gospodarze, Olimpia Sulęcin, pokonali Chrobrego Głogów, a w drugim meczu APP Krispol 3:1 zwyciężył Gwardię Wrocław (w setach 25:27, 25:23, 25:19, 25:20) Tak więc Chrobry grał z Gwardia o trzecie miejsce w turnieju, a APP Krispol w finale zagrał z Sulęcinem. Pierwszego seta wygraliśmy do 15. Niestety kolejne przegraliśmy do 22, 21 i do 20.
– Zagraliśmy słabiej w przyjęciu i w ataku, dlatego ten mecz przegraliśmy – ocenił trener, Marian Kardas.
Bieżący tydzień to bezpośrednie przygotowania do meczu z KPS Siedlce. Początek rozgrywek sobota, 29 września, godz. 17:00.
AG