Poszukiwania trwają. Wyznaczono nagrodę (wideo)

7

Policja w dalszym ciągu poszukuje 62-letniego Marka Ślugaja, który jest podejrzewany o zabójstwo brata i próbę zabójstwa siostry. Funkcjonariusze apelują o pomoc.

Komendant Wojewódzki Policji w Poznaniu wyznaczył nagrodę za pomoc w ustaleniu miejsca, gdzie może przebywać poszukiwany. Policjanci prowadzący śledztwo proszą o kontakt pod całodobowymi numerami telefonów: 618413111 lub 614375200 albo pod 112.

Przypominamy, mężczyzna był ubrany w jasne spodnie i czarne: czapkę, kurtkę i rękawice. Poruszał się rowerem z charakterystycznym mocno wystającym rogiem przy kierownicy, a na bagażniku miał plastikową skrzynkę.

(Żródło: KPP we Wrześni)

7 KOMENTARZE

  • Rozumiem, że jeśli będzie 500 zł, to nie zawiadomisz policji i pozwolisz zwyrodnialcowi chodzić po ulicach i zabijać, bo nie będzie Ci się opłacać, a jeśli 1000 zł, to zawiadomisz?
   Co za ludzie…

 1. Co za żenada. W tym kraju policja nadaje się jedynie do męczenia zwykłych obywateli, mandaty za byle co, nabijanie statystyki na niedziałających żarówkach, małolatach z blantem i BRAWUROWE akcje w kominiarkach gdzie zabezpieczają 2 krzaczki rośliny w pokoju, „zabezpieczają” żeby ich ze śmiechu roślina na glebę nie położyła.

  Zwykłych ludzi potem sądy wysyłają do celi z gwałcicielami gdzie gwałciciel ma mniejszy wyrok bo krzak toż to duże ilości są więc do 8 lat się należy. Ale za to ćpunów z dopalaczami nie widzą, z dopalaczami które każdy weekend kogoś zabierają z tego świata. Grunt że „GROŹNE ” krzaczki zatrzymane.

  A gdzie kupić najlepsze zielsko? Zgadnij! od pana co nie hoduje a zabiera i dumny z tego jest jak pies z złapanego kija.

  Ktoś powie policja egzekwuje tylko prawo, w obozach też tak robiono. To że prawo patologie ma to nie znaczy, że na siłę trzeba marnować czas i zasoby na obywateli niepotrafiących się bronić. Ile to razy poprawiali ustawy, przyznając jednocześnie że prawo błędy zwiera? Niech policja w końcu zasłuży na swoją emeryturę z naszych pieniędzy i zajmie się poważnymi rzeczami.

  Egzaminy na policjantów zdają ludzie nie potrafiący przebiec kilku metrów. Jakiś paździoch morderca biega po Wrześni i nikt nic nie wie. Ale na kawę i hotdogi na statoil zawsze jest czas. Tak tak widać was panowie na zapleczu nie od dzisiaj.

  Umiesz liczyć? licz na siebie, jak coś się stanie „będą na czas” i spiszą denata do protokołu, a jutro zwiną małolata na komendę. Brawo Wy!

  Może jednak batman by się przydał w realu, z komendy nie musieli by się nawet ruszać wystarczyło by kliknąć i zaświecić lampę w chmury.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Podaj swoje imię