Powiew wielkiego świata – pokaz mody byMYNIA (galeria/wideo)

0

Pięciolecie istnienia świętuje marka byMYNIA wrzesińskiej projektantki mody Marceliny Nogali, która z tej okazji zaprosiła na pokaz swojej najnowszej kolekcji.

Marcelina Nogala przedstawiła publiczności ponad 30 kreacji. Na wybieg wyszła w towarzystwie modelek z Wrześni i okolicy wyłonionych w czasie castingu – dla części z nich był to debiutancki pokaz, ale projektantka podkreśla, że zależy jej na promowaniu osób ze społeczności lokalnej. Z tego samego powodu zaprosiła do występu w czasie pokazu dzieci i młodzież z gminy Września. Swoje umiejętności zaprezentowały Wanessa Antkowiak (wokal), Klaudia Jankowska (fortepian, wokal), Zosia Mielarek (ukulele) oraz tancerze z Alchemia Dance Studio. W przerwie pokazu rozlosowane zostały nagrody – bony do restauracji, pubu czy na zajęcia fitness, a także samochód z zatankowanym bakiem na weekend.

Na co dzień Marcelina Nogala zajmuje się projektowaniem strojów na zamówienie – dopasowuje je indywidualnie do okazji, wymiarów klientki, jej oczu i włosów. Jej ubrania szyte są z najlepszych materiałów, a jednocześnie jest to luksus dostępny w proporcjonalnie niskiej cenie. Przykładow za fioletową suknię, w której otwierała pokaz, zapłacilibyśmy nie siedem tysięcy, a zaledwie… 700 zł.

Zaprezentowana we Wrzesińskim Ośrodku Kultury kolekcja składała się z sukni wieczorowych i ślubnych, a także przeznaczonych na co dzień zwiewnych kreacji w kwiatowe desenie. Pokaz podziwiało ponad 70 osób.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o