Powrócił Wrzesiński Weekend Muzyczny

0
Pierwsza gwiazda XII Wrzesińskiego Weekendu Muzycznego - zespół Mig

Po sporej przerwie spowodowanej pandemią muzyka na żywo powróciła na wrzesiński rynek. To już XII edycja Wrzesińskiego Weekendu Muzycznego.

Jako pierwszy na scenie(30 kwietnia) o godzinie 20:30 pojawił zespół MIG, który tworzy rodzeństwo Gwiazd(owskich). Zabrzmiały takie przeboje jak: „Wymarzona”, „Słodka wariatka”, „Miód malina”, „Nie ma mocnych na Mariolę”. Czy jedna z nowszych produkcji „Kawa Na Ławę” goszcząca na naszej radiowej liście przebojów – Winda. Wszystko przy
gorącym aplauzie licznie zgromadzonej i spragnionej imprez na powietrzu publiczności.

Po krótkiej przerwie ok. godziny 21:30 na scenie pojawiła się ona Roksana Węgiel, zwyciężczyni pierwszej polskiej edycji programu „The Voice Kids” oraz laureatka Eurowizji Junior 2018. Roksana wykonała piosenki ze swojej debiutanckiej płyty, nowe utwory oraz ten, który dał jej sławę i zwycięstwo na 16 Konkursie Piosenki Eurowizji dla Dzieci w Mińsku 25 listopada 2018 roku. Po bisach i wspólnych fotkach z żywo reagującą publiką zakończył się ten ostatni kwietniowy wieczór na wrzesińskim rynku.
Wywiadów z zespołem Mig i Roksaną będziecie mogli posłuchać w najbliższych wydaniach stałej czwartkowej pozycji Radia Września, audycji Marka Jakubowskiego – Hity z Marka Satelity.

Jutro 1 maja ponownie startujemy z muzyką na żywo na wrzesińskim rynku. O godz.20:30 zaśpiewa Sarsa, a o 21:30 Kasia Kowalska.

J.M.
Fotogaleria.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Podaj swoje imię