Prezent burmistrza Wrześni dla zespołu APP Krispol

1
Nowa wykładzina na parkiecie hali SSP6

Burmistrz Wrześni ufundował drużynie APP Krispol wykładzinę Gerflor TARAFLEX. Koszt zakupu to 30 tys zł. Tak więc klub dysponuje już swoją wykładziną, której nie musi już wypożyczać.

W dotychczasowych meczach telewizyjnych, których gospodarzem był klub KPS Progress, zespół APP Krispol grał na wykładzinie (granie na wykładzinie w meczach TV jest obowiązkowe) wypożyczanej przez klub. Koszt wynajęcia takiej wykładziny na jeden mecz wynosił ok. 9 tys. zł (wykładzina plus taśmy mocujące). Od kilku miesięcy klub prowadził starania o zakup TERAFLEKSU. Starania te zakończyły się sukcesem. Prezes klubu Robert Wardak porozumiał się z COS OPO Spała i dzięki temu, że w ośrodku zamontowano nowy Gerflor, to ten zdemontowany COS mógł sprzedać.  I tę sytuację wykorzystał burmistrz Wrześni. Ufundował klubowi KPS Progress co prawda używaną, ale w bardzo dobrym stanie wykładzinę Gerflor TARAFLEX. Ten prezent kosztował budżet gminy 30 tys zł. Siatkarze APP Krispol na swoim profilu FB napisali: – Bardzo dziękujemy Burmistrzowi, panu Tomaszowi Kałużnemu, za pomoc w nabyciu TERAFLEX-u. Dla klubu to bardzo ważny zakup i niesamowita oszczędność w budżecie na kolejne sezony.

Wykładzina została zakupiona, by na mecze APP Krispol była rozkładana w nowej hali przy ul. Wojska Polskiego. Póki co nowa hala nie służy siatkarzom, toteż TERAFLEX będzie montowany w hali przy ul. Słowackiego 41.

AG

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Podaj swoje imię