Puchar burmistrza dla Victorii I

1
SONY DSC

W hali SSP 6 odbył się VI już Turniej Halowej Piłki Nożnej Oldbojów o Puchar Burmistrza Wrześni. Zwyciężyła pierwsza drużyna Victorii Września.

W turnieju wzięło udział 6 zespołów podzielonych na dwie grupy: W grupie A Victoria I pokonała Polonię Środa Wlkp. 4:0 i Wartę Poznań 7:4 i zajęła I miejsce. Drugie przypadło Warcie, a trzecie Polonii Środa.

W grupie II Victoria II pokonała 2:1 Lecha Poznań i 1:2 uległa Oldbojom z Kielc, którzy po pokonaniu Lecha zajęli I miejsce w grupie. W pierwszym półfinale Victoria 1 pokonała kolegów z drugiego zespołu 4:1, a w drugim Warta Poznań, po karnych, wygrała z Kielcami.

W meczu o 5 miejsce w turnieju Lech ograł Polonię Środa 8:6, w meczu o 3 miejsce Kielce wygrały z drugim zespołem Victorii 2:0, a w finale Victoria I łatwo rozprawiła się z Wartą Poznań 7:1.

Królem strzelców turnieju z siedmioma bramkami na koncie został Tomasz Brandt (Victoria I Września). Najlepszym zawodnikiem turnieju uznano Waldemara Przysiudę (Victoria I Września), najlepszym bramkarzem Rafała Mielcarka (Warta Poznań). Marcin Stęplewski (Kielce Oldboje) został wyróżniającym się graczem spoza Wrześni, a najlepsi gracze Victorii to: Tomasz Lisowski (Victoria I) i Gerard Fengler (Victoria II).

AG

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Podaj swoje imię