Radiowe SOS: O krok od tragedii na Słowackiego

2
Właśnie na te przejścia dla pieszych zwróciła uwagę nasza słuchaczka. Jej zdaniem jest tam bardzo niebezpiecznie

Niebezpiecznie na przejściach dla pieszych przy ul. Słowackiego. Tak uważa nasza słuchaczka, która apeluje o częstsze kontrole policyjne. – W przeciwnym razie dojdzie do tragedii – uważa.
Tym tematem zajęliśmy się w naszej cotygodniowej audycji. Zainteresowała nas nim słuchaczka, która była świadkiem niebezpiecznego zdarzenia – kierująca samochodem omal nie potrąciła dziewczynki znajdującej się na przejściu dla pierwszych.
Za naszym pośrednictwem kobieta apeluje o częstsze kontrole policji w tej części miasta. Te – jak zapewnił rzecznik wrzesińskiej komendy Adam Wojciński – były, są i będą.
– Bezpieczeństwo zależy od nas samych – podkreśla.
Więcej w materiale audio. (tos)

2 KOMENTARZE

  1. We wszystkich przypadkach trzeba być i widzieć, zarówno piesi jak i kierowcy dają ciała na całej linii. Kierowcy bo się śpieszą i nie ma czegoś takiego jak szybko zmieniające się światła, to że się zmieniają to znak że powiliście dostać mandat za przekroczenie prędkości, kropka. Przejazd na czerwonym mandat! pieszy wbiega na czerwonym mandat, rowerzysta przejeżdża przez przejście dla pieszych mandat, pieszy przechodzi 10m od przejścia dla pieszych gdzie są światła na żądanie mandat. Policje widziałem tam dwa razy raz siedzieli w samochodzie a raz Pan pilnował dzieci na 1 września. Włączyć myślenie! ludzie noście odblaski, kierowcy większa ostrożność i będzie dobrze.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Podaj swoje imię