Rolnicza Jesień 2019 za nami

2

Ponad 130 wystawców pojawiło się w tym roku na terenie Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących oraz ulicy Opieszyn. Dopisali również goście, a wszyscy korzystali z pięknej pogody. 

Jak co roku podczas targów można było kupić sadzonki roślin i kwiatów, wyposażyć ogród w zmyślne ozdoby oraz spróbować specjałów z regionu i nie tylko. Był poczęstunek kaszanką, pyra z gzikiem, wędliny z dziczyzny i wiele innych. Bez przesady można powiedzieć, że każdy znalazł coś dla siebie. Komisja oceniająca stoiska przyznała kilka nagród, a jedna trafiła do organizatorów imprezy.

Nagrodę za najlepszą promocję otrzymała firma Wesołek, nagrodę za najlepszą ekspozycją otrzymała firma Bogdana Nowaka z Wrześni, nagrodą za najlepszy produkt regionalny uhonorowano gospodarstwo sadownicze Grzegorza i Alicji Kubackich z Pyzdr a specjalne wyróżnienie trafiło na ręce współorganizatorów czyli Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących.

Przyznano także 4 wyróżnienia, jedno z nich trafiło do Klubu Traktor i Maszyna, dzięki któremu można było obejrzeć zabytkowe ciągniki rolnicze. (KAK)

 

 

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Podaj swoje imię