Rozgrywki piłkarskie w Wielkopolsce odwołane do 23 marca

0

W związku ze zbliżającą się inauguracją rundy wiosennej rozgrywek piłkarskich prowadzonych przez Wielkopolski Okręgowy Związek Piłki Nożnej, zarząd związku wydał wczoraj, tj. w środę 10 marca, następujące oświadczenie:

W związku z zaistniałym zagrożeniem epidemiologicznym władze Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej podjęły decyzję o zawieszeniu rozgrywek piłkarskich w województwie do 23 marca. Wstrzymanie rywalizacji dotyczy wszystkich rozgrywek prowadzonych przez Związek na szczeblu wojewódzkim tj. IV ligi, klas niższych i wszystkich klas młodzieżowych. Odwołane zostają również związkowy turniej Skrzatów zaplanowany na 14 marca w Czempiniu, a także wszystkie konsultacje i zgrupowanie kadr wojewódzkich i powiatowych. W innym terminie odbędą się ponadto zaplanowane na ten tydzień spotkania organizacyjne z klubami w Pile i Lesznie.
Sytuacja związana z rozprzestrzenianiem się koronawirusa będzie uważnie monitorowana w kolejnych dniach, a o dalszych decyzjach będziemy informować na bieżąco.

Oświadczenie oznacza ni mnie ni więcej tylko to, że inauguracja piłkarskiej wiosny dla klubów IV ligi i niższych nastąpi nie wcześniej niż w weekend 28/29 marca.

AG

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o