Ruszyły zapisy do 43. Biegu Lechitów w Gnieźnie

0

Ruszyły zapisy 43. Biegu Lechitów, który odbędzie się 20 września 2020 roku w Gnieźnie. Organizatorzy tego jednego z najstarszych biegów półmaratońskich w Polsce przygotowali dla uczestników pulę 2,5 tysięcy pakietów startowych.

Gnieźnieńska impreza od lat zaliczana jest do cyklu Korony Polskich Półmaratonów, który skupia 10 największych w kraju biegów na dystansie 21,097km. Nic się nie zmienia, tak samo będzie w przyszłym roku. Bieg Lechitów organizowany jest od 1978 roku, od 2004 roku jest oficjalnym półmaratonem z trasą atestowaną przez PZLA. Bieg wchodzi też w skład Korony Polskich Półmaratonów, W 2018 roku był jednym z najchętniej wybieranych biegów półmaratońskich w naszym kraju. Organizatorem 43. Biegu Lechitów jest Klub Sportowy „Altom” Gniezno przy wsparciu Gnieźnieńskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji oraz Urzędu Miejskiego w Gnieźnie.
Jeżeli jesteście zdecydowani i chcielibyście wystartować w 43. Biegu Lechitów zapraszamy na stronę www.bieglechitow.pl. Tam znajdziecie państwo wszelkie niezbędne informacje.

AG

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o