Są pierwsze mandaty za brak maseczek we Wrześni

8

Od soboty, 10 października cały kraj znalazł się w strefie żółtej. W związku z tym przywrócono m.in. nakaz zasłaniania ust i nosa w otwartej przestrzeni.

Niestety nie wszyscy stosują się do nowych obostrzeń, dlatego też wrzesińscy policjanci musieli wystawić pierwsze mandaty.

Mówi sierż. szt. Adam Wojciński:

Policja, a także ministerstwo zdrowia podjęły wspólnie decyzję o rozpoczęciu akcji “zero tolerancji”. Funkcjonariusze w całym kraju mają skrupulatniej podchodzić do sprawy noszenia maseczki. (GP)

8
Dodaj komentarz

avatar
4 Comment threads
4 Thread replies
5 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
8 Comment authors
RomanTen typMikiARCHIMEDESA. D. Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
Bar
Gość
Bar

Zawsze miałem dobre zdanie na temat wrzesinskiej policji, jednak nie odbiega od reszty. Jak kundlowi każą szczekać to szczeka

Ania
Gość
Ania

A Ty jak jesteś w pracy to stawiasz się przełożonemu boś zuch… Prawdopodobnie jesteś bezrobotny.

Miki
Gość
Miki

Kto jak kto ale policjanci powinni znać prawo i wiedzieć, że nie ma podstawy prawnej do wystawiania mandatów. W ten sposób łamią prawo. Ty też łamiesz prawo jak szef Ci każe?

Piotr
Gość
Piotr

ja nie noszę i nie będę nosil

A. D.
Gość
A. D.

Niestety takich prostackich półgłówkow jest wiecej. Zycze ci zebys zachorowal w takim razie.

ARCHIMEDES
Gość
ARCHIMEDES

Z twoim podejściem do sytuacji już dawno byli byśmy chorzy. Maseczki nie pomagają i nosić tez nie będę. Przeczytaj konstytucję potem kodeks karny np. : art. 191 par. 1 k.k i art 256 par. 1 k.k., następnie wypowiadaj się jaka to jesteś idealny, i na koniec zadaj sobie pytanie co zrobie jak kaczor powie skocz do Wisły. !!!!

Ten typ
Gość
Ten typ

Pytanie dla wszystkich obywateli, co jest dla was ważne problem z noszeniem maski, gdyż w konstytucji nie ma takiej uchwały o obowiązkowym noszeniu maseczek/przyłbic czy warte jest noszenie maseczek by uchronić czyjeś życie od śmierci lub ciągłego zarażania? I maseczka jest po to by kogoś mówiąc kolokwialnie nie opluć śluzem, śliną (nie wiedząc, że się ma CoVID-19) i aby ślina zatrzymała się na maseczce/przyłbicy.

Roman
Gość
Roman

Nie rozumiem niektórych z Was? Czy to taki problem założyć maseczke na 15-20 min jak się idzie na zakupy albo na chwilę z samochodu do pracy czy do domu? Ostatnio słyszałam wypowiedź szanowanego lekarza chirurga, który to powiedział że operuje nieraz w maseczce 10 godzin i jakoś nikt z jego kolegów ani on nie chorują o tych maseczek i nic im nie jest