Sarsa i Kasia Kowalska na finał XII WWM

0
Trzecia gwiazda XII Wrzesińskiego Weekendu Muzycznego - Sarsa

1-go maja na wrzesińskim rynku pojawiły się dwie panie:Sarsa i Kasia Kowalska.

O 20:30 na scenie wystąpiła  Sarsa wraz z zespołem. Jest laureatką wielu konkursów muzycznych, ma na swoim koncie cztery solowe albumy i materiał z tych płyt był jej muzyczną wizytówką. Wokalistka o ogromnym talencie wokalnym oczarowała publiczność, która gromkimi brawami oklaskiwała kolejne piosenki. Po koncercie był czas na kontakt z fanami.

Zakończyła to muzyczne święto Kasia Kowalska, która śpiewa dla nas już od początku lat 90. Ma w swoim dorobku wiele prestiżowych nagród, w tym: Fryderyki, Superjedynki, statuetkę MTV European Music Awards „Dla najlepszego polskiego artysty”, oraz ponad milion sprzedanych płyt. Każdy jej album pokrył się platyną lub złotem. Wokalistka wystąpiła wraz ze swoim zespołem dając koncert pełen emocji, niezwykłej energii i wielu przebojów, które wylansowała przez ponad ćwierć wieku swojej artystycznej działalności. Kasia nawiązała fantastyczny kontakt z wrzesińską publicznością. Nie zabrakło opowiastek między piosenkami, anegdotek. Tak zakończyła się ostatnia odsłona XII Wrzesińskiego Weekendu Muzycznego.

Rozmowę z Sarsą będziecie mogli posłuchać w najbliższych wydaniach stałej czwartkowej pozycji Radia Września, audycji Marka Jakubowskiego – Hity z Marka Satelity.

J.M.
Fotogaleria.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Podaj swoje imię