SKP Słupca zawiesił opłaty dla dzieci i młodzieży

0
Fot. twojaslupca.pl

Po tym jak swoje decyzje co do opłat za szkolenie dzieci i młodzieży w czasie pandemii koronawirusa ogłosiły takie kluby jak Polonia Środa Wielkopolska i Victoria Września decyzje w tej sprawie podał też zarząd SKP Słupca.

Kilka dnie temu zarząd klubu MKS Victoria Września ogłosił komunikat o tym, że na czas pandemii podtrzymuje składki za szkolenie dzieci i młodzieży na poziomie 80 zł miesięcznie. Rodzice, którzy ze względu na epidemię koronawirusa znaleźli się w trudnej sytuacji finansowej i zgłoszą ten fakt do klubu będą z tych opłat zwalniani. Inną decyzję w tej kwestii podjął zarząd Polonii Środa Wielkopolska. Klub opłaty miesięczne za szkolenie dzieci i młodzieży zawiesił z dniem 15 marca. Dziś sprawdzamy jak sytuacja wygląda w Słupcy. Mówi Patryk Krawiec, prezes klubu SKP Słupca:

 

 

Tak więc w Słupcy z dniem 1 kwietnia, i nie jest to żart primaaprilisowy, wstrzymano wszystkie składki związane ze szkoleniem dzieci. Jak poinformował nas prezes Krawiec taka sytuacja obowiązywać będzie aż do odwołania.

AG

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Podaj swoje imię