Śmiertelne potrącenie przez pociąg (galeria)

6

Pociąg relacji Września – Poznań potrącił śmiertelnie robotnika kolejowego. Do zdarzania doszło około godziny 13:00 w Starczanowie pomiędzy Neklą a Gułtowami.
Jak nam relacjonowali pasażerowie skład Kolei Wielkopolskich wyjechał ze stacji Nekla i powoli się rozpędzał. Gdy nabrał prędkości pasażerowie usłyszeli uderzenie i po kilkuset metrach pociąg się zatrzymał. Konduktor poinformował o potrąceniu mężczyzny.
Na miejscu pojawiła się policja, karetka pogotowia z wrzesińskiego szpitala a także Straż Ochrony Kolei. Na miejscu pracuje też prokurator Krzysztof Wożniak.
Ruch pociągów został wstrzymany do odwołania, a Koleje Wielkopolskie podstawiły autobusy, które zabrały pasażerów z miejsca wypadku. (tom)

6
Dodaj komentarz

avatar
4 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Comment authors
YogasTo jahenrykJa_pisać_umieme. Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
Jakub
Gość
Jakub

Do autora artykułu. Proszę o czytanie tekstu przed publikacją, jest w nim dużo literówek, przez to się źle czyta. Źle to też świadczy o redakcji.

e.
Gość
e.

Myśle że pokazywanie zwłok nakrytych workiem jest bardzo nieetyczne. To Człowiek!!!! może czyjś mąż może ojciec brat lub syn…. Uważajcie takimi publikacjami

To ja
Gość
To ja

Jemu i tak juz wszystko jedno .-.

Ja_pisać_umiem
Gość
Ja_pisać_umiem

A więc po kolei:….
“zderzania” zamiast zderzenia, “pojawiał się policja” = policja to ONA, więc pojawiła się, “szpitala a także”, a przecinek GDZIE, zero wiedzy na temat interpunkcji, “wstrzymany do odwołanie”, chyba do odwołania.
“Koleje Wielkopolskie podstawił”? Koleje to one, więc…. podstawiły.
ITD, ITP.
To jest materiał redakcyjny?
TO jest PORAŻKA totalna i WSTYD

henryk
Gość
henryk

to było zdarzenie,do zdarzenia doszło,a mogło by nie dojść i tego zdarzenia by nie było…

Yogas
Gość
Yogas

A gdzie RODO?? Skąd założenie że wszystkie osoby na foto to osoby publiczne?