Sobczak nowym burmistrzem Miłosławia?

4

Jarosław Sobczak zaskoczył wszystkich i niespodziewanie postanowił powalczyć o fotel burmistrza Miłosławia. Nie jest bez szans.
– Zbliżam się powoli do 60. W tym roku kończę 57 lat i muszę się zastanowić, co dalej. Blisko 10 lat pracuję w Urzędzie Marszałkowskim, 12 lat byłem przewodniczącym Rady Miejskiej w Miłosławiu. Chyba, już po prostu, przyszedł czas na zmiany – mówi nam o pomyśle.
Kandydat w swoim życiu prywatnym, zawodowym, politycznym i społecznym kieruje się przede wszystkim zasadą mówiącą – „Najpierw dialog, a nie walka”. – Jeśli kiedykolwiek walczyłem, to zawsze z problemami. Nigdy nie próbowałem przekształcać rywalizacji politycznej w prywatną, w niechęć do osób trzecich. To, co dzisiaj widać w polityce gminnej, w Radzie Miejskiej Miłosławia, to właśnie jest walka. Brak dialogu. I to chciałbym zmienić, zaproponować mieszkańcom inny model prowadzenia prowadzenia lokalnej polityki. Podczas kampanii będę odwoływał się tylko do tego, co chciałbym zrobić – deklaruje.(tom)

4
Dodaj komentarz

avatar
3 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
florekmonaFazikMiłosławiak Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
Miłosławiak
Gość
Miłosławiak

Prawdziwa rywalizacja będzie miała miejsce pomiędzy Skikiewiczem, a Gruszczyńskim ze wskazaniem na tego drugiego. Wystarczy już 60-latków w samorządach, pora na nowe spojrzenie.

florek
Gość
florek

A to się zdziwią, szczególnie grucha będzie miał kłopot z wejściem do II tury

Fazik
Gość
Fazik

Ten Pan raczy żartować…

mona
Gość
mona

Brawo, Jaras pozamiata