Sparta Sklejka Orzechowo ma nowego trenera

0
Nowy trener Sparty Sklejki Orzechowo Fot. /www.facebook.com/andrzej.powstanski

Nowym trenerem Sparty Sklejki Orzechowo został Andrzej Powstański, były prezes i trener Polonii Poznań.

Wydaje się, że w czasie zimowej przerwy nic w klubach się nie dzieje, ale niewiele takie stwierdzenie ma wspólnego z rzeczywistością. Najlepiej wiedzą o tym w Orzechowie w klubie Sparta Sklejka Orzechowo, który który pomalutku przygotowuje się do nowego roku, roku 70-lecia istnienia klubu. Sytuacja drużyny piłkarskiej grającej w 3. gr. klasy okręgowej nie jest łatwa. Sparta zajmuje po rundzie jesiennej przedostatnie 15. miejsce, ma na koncie 9 pkt. i 4 pkt. straty do miejsca dającego jej utrzymanie. W klubie zmienił się zarząd i mimo że funkcję prezesa nadal pełni Krzysztof Nowak, to do zarządu weszło kilku młodych, pełnych zapału i nowych pomysłów ludzi. Jedną z pierwszych decyzji jakie zarząd podjął to zatrudnienie nowego szkoleniowca.

Andrzej Powstański, to bardzo doświadczony trener, który przez wiele lat związany był z Polonią Poznań. Był trenerem w tym klubie, ale także i prezesem. Prezes Nowak wspomniał o tym, że wprowadził Polonię Poznań do ekstraklasy. To prawda, mowa oczywiście o piłkarkach nożnych Polonii. Andrzej Powstański zastąpił Marcina Lewandowskiego.
Zbliżający się rok to dla Sparty rok jubileuszowy, rok 70 lecia istnienia klubu, dlatego w Orzechowie robią wszystko, by uratować się przed spadkiem z klasy okręgowej

 

Turnieju Sklejka Cup to jedna z kilku imprez przygotowywanych przez klub w jubileuszowym roku. Będzie to jego 8. edycja. Odbędzie się 19 stycznia 2020 roku.

AG

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Podaj swoje imię