Sparta Sklejka zostaje w okręgówce!

0
SONY DSC

Sparta Sklejka Orzechowo pokonała na własnym boisku Zjednoczonych Rychwał 4:3 i w przyszłym sezonie nadal grać będzie w konińskiej klasie okręgowej.

Prze ostatnią kolejka gier Sparta i Polonia Golina miały po 20 punktów. Obie drużyny grały na własnych boiskach mecze o być albo nie być w klasie okręgowej – Sparta ze Zjednoczonymi Rychwał, Polonia z Orłem Grzegorzew. W lepszej sytuacji (bezpośrednie mecze) była Sparta Orzechowo i zwycięstwo ze Zjednoczonymi dawało jej utrzymanie. Tak się stało. Sparta pokonała Rychwał 4:3, mimo że prowadziła już 4:1. Polonia Golina przegrała z Orłem 2:6 i wiadomo było, że to piłkarze z Goliny spadają do A klasy. Sparta wyprzedziła jeszcze Polanina Strzałkowo, który uległ Błękitnym z Mąkolna 1:2 i ostatecznie na koniec sezonu 2017/2018 uplasowała się na 14. miejscu w tabeli.

Płomień Nekla od dawna jest już myślami na wakacjach i nie dziwi wynik jego ostatniego meczu wyjazdowego: Olimpia Koło – Płomień Nekla 6:0. Ostatecznie Płomień na zakończenie sezonu wylądował na 9. miejscu w tabeli klasy okręgowej.

AG

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Podaj swoje imię