Sparta walczy, Płomień świeci

0
SONY DSC

Sparta Sklejka Orzechowo walczy o pozostanie w klasie okręgowej, a Płomień może awansować do klasy międzyokręgowej. Byłby to duży sukces klubu na 70-lecie istnienia.

Sparta Sklejka przed tą kolejka gier zamykała tabele klasy okręgowej, miała na koncie 19 oczek. Pojechała do Mąkolna i na trudnym terenie (małe boisko) wywalczyła remis. Ten jeden punkt dał Sparcie, przy porażce Polonii Golina w Tuliszkowie, awans na przedostatnie miejsce w tabeli. Teraz wszystko zależeć będzie od ostatnich meczów. Za tydzień, 16 czerwca Sparta podejmuje u siebie Zjednoczonych Rychwał, a Polonia Golina na własnym boisku grać będzie z Orłem Grzegorzew. Jeżeli Sparta pokona rywala zostanie w klasie okręgowej. Każdy inny wynik może oznaczać kłopoty, bo los Sparty zależeć będzie o wyniku Polonii.

Płomień Nekla znów świeci jasnym blaskiem i znalazł się na pozycji dającej awans do klasy międzyokręgowej. Płomień zwyciężył Wartę Eremitę Dobrów 3:1 i jest 6. w tabeli. Bramki dla Płomienia zdobyli: Będzieszak, Konieczka, Maciejewski (rzut karny).

AG

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Podaj swoje imię