Sportowe stypendia i nagrody starosty wrzesińskiego

0

W auli LO im. Henryka Sienkiewicza odbyła się uroczystość związana z wręczeniem najlepszym młodym sportowcom powiatu nagród i stypendiów starosty wrzesińskiego w ramach rozwoju i wsparcia sportu w powiecie wrzesińskim. Stypendia otrzymało ponad stu przedstawicieli wielu dyscyplin sportu, a nagrody siedmiu trenerów.

Oto najlepsi młodzi sportowcy powiatu wrzesińskiego za rok 2018

1. Kacper Joachimiak
2. Jan Podolski
3. Natasza Klimko,
4. Arkadiusz Wolniewicz
5. Wiktor Wojciński
6. Mikołaj Bartkowiak
7. Dawid Matuszewski
8. Marcel Rembowicz
9. Kacper Grabarek
10. Wiktor Makowski
11. Maciej Wasiewicz
12. Adam Grabarek
13. Krystian Natkowski
14. Aleksandra Andrzejczak
15. Fryderyk Żak,
16. Patryk Ligocki
17. Filip Wagner
18. Hubert Kaczmarek
19. Jakub Kubczak
20. Rafał Kościelniak
21. Mateusz Wiśniewski
22. Wiktoria Jagodzińska
23. Krystian Stankowski
24. Natalia Kaniewska
25. Michał Cegielski
26. Adam Sikorski
27. Armand Surtel
28. Szymon Kostrzewski
29. Julia Sworek
30. Jakub Sworek
31. Martyna Świercz
32. Paulina Guzowska
33. Martyna Guzowska
34. Marika Majewska
35. Arkadiusz Kwiatkowski
36. Anna Studniarz
37. Angelika Ściernicka
38. Zuzanna Kniat
39. Wiktor Machiński
40. Krzysztof Waszak
41. Maria Matusiak
42. Grzegorz Mirecki
43. Wiktor Grzegorek
44. Jakub Kłosowski
45. Aleksandra Szypulińska
46. Krystian Kwiatkowski
47. Łukasz Przybyłek
48. Dobromir Piechocki
49. Bartosz Kowalski
50. Michalina Rakowska
51. Karina Szymaniak
52. Olga Nowaczyk
53. Wiktor Gmerek
54. Mateusz Stępniak
55. Kornelia Kaźmierczak
56. Filip Dobecki
57. Gabriela Górecka
58. Marcin Łuczyk
59. Ewelina Nowak
60. Jakub Kryszewski,
61. Michał Kominkiewicz
62. Krystian Makuch
63. Patryk Makuch
64. Jakub Kaczmarek
65. Marcin Łański
66. Mikołaj Grabowski
67. Kacper Kominkiewicz
68. Maciej Kominkiewicz
69. Mateusz Szewczak
70. Kacper Adamski
71. Kacper Musielewski
72. Kacper Leracz,
73. Igor Więcek,
74. Mikołaj Kowalikowski
75. Wiktor Wąsak
76. Kacper Kaźmierczak
77. Kacper Teodorczak
78. Aleksander Hyżorek
79. Kamil Fedorowicz
80. Dagmara Haremza
81. Weronika Przybysz
82. Krystian Haremza
83. Olga Bachorska
84. Nikola Haremza,
85. Wiktoria Grześkowiak
86. Kacper Kasperski
87. Jagoda Chmielewska
88. Martyna Waszak
89. Adam Andrzejak
90. Jakub Wawrowski
91. Alicja Muchowicz
92. Iga Bachorska
93. Patrycja Kasperska
94. Laura Zgolińska
95. Gracjan Wyrozumialski
96. Antoni Kubasik
97. Adam Zając
98. Marcel Zdziennicki
99. Feliks Orwat
100. Michał Pawłowski
101. Aleksander Melewski
102. Mateusz Radziński
103. Matylda Gruszczyńska
104. Julia Warciarek
105. Liliana Głowińska
106. Zofia Jurkiewicz
107. Aleksandra Tomczak
108. Antonina Brandt
109. Jagoda Gruszczyńska
110. Łukasz Lonka
111. Jacek Lonka
112. Piotr Gajewski
113. Pamela Jakubowska
114. Kamila Swancara
115. Mikołaj Czyż
116. Wiktor Matuszak
117. Robert Brzóstowicz
118. Marek Pachocki

Trenerzy

Violetta Bakoś
Przemysław Motyl
Tadeusz Kiciński
Przemysław Pawlak
Andrzej Pujdak
Tomasz Haremza
Adam Kaczor

AG

 

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o