Sylwia Błach z szansą na milion

0

Joanna Krystyna Radosz to nie jedyna uczestniczka “Milionerów”, która pochodzi z naszego regionu. W poprzednim odcinku swoją przygodę z teleturniejem rozpoczęła Sylwia Błach, z pochodzenia witkowianka, związana zawodowo z Gnieznem i Poznaniem, która dała się już poznać szerszej publiczności za sprawą swojego zaangażowania w tworzenie fantastyki i prowadzenia bloga o modzie. Młoda autorka ma na swoim koncie kilka powieści, w tym niedawno wydany “Syndrom Riddocha”. Czy do grona sukcesów będzie mogła dorzucić wygrany milion?

W poprzednim odcinku Sylwia Błach bez problemu przeszła przez eliminacje i zakwalifikowała się do dalszej rywalizacji. Nim wybrzmiał sygnał kończący program, zdobyła gwarantowany tysiąc złotych. Czy poradzi sobie z dalszymi pytaniami? Przekonamy się już dzisiaj. “Milionerzy” na TVN-ie startują o 20:55.

Z Sylwią Błach rozmawiała nasza reporterka, Anna Tess Gołębiowska.

 

Przypomnijmy – Joanna Krystyna Radosz to mieszkająca we Wrześni pisarka, która w tej edycji “Milionerów” wygrała tysiąc złotych. Odpadła z gry na pytaniu o wartości 40 tysięcy, a więc tuż przed kolejną sumą gwarantowaną. Wiadomo już, że Sylwia Błach wygra przynajmniej tyle co Joanna, ale ma wciąż szansę na główną nagrodę.