Szkło w piwie – Browar Fortuna na cenzurowanym

0

Browar Fortuna wycofuje z rynku partię piwa niefiltrowanego 0.5 litra oznaczonego do spożycia przed 28 listopada 2020 roku, bowiem w jednej z butelek tego piwa znaleziono szkło.

Główny Inspektor Sanitarny, na swojej stronie internetowej, zamieścił komunikat dotyczący partii produktu pn. „PIWO MIŁOSŁAW NIEFILTROWANE 0,5L, najlepiej spożyć przed: 28-11-2020” – Browar Fortuna Sp. z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. wycofuje jedną partię piwa wskazaną w komunikacie ze względu na stwierdzenie ciała obcego, fragmentu szkła.
Jednocześnie Browar Fortuna na swojej stronie internetowej opublikował komunikat do swoich klientów, w którym czytamy m.in.
Szanowni Klienci,
Informujemy, że w związku ze stwierdzeniem ciała obcego – fragmentu szkła w produkcie: PIWO MIŁOSŁAW NIEFILTROWANE 0,5L, oznakowanego terminem przydatności: 28-11-2020 podjęliśmy decyzję o wycofaniu ze sprzedaży całej partii towaru, z której pochodzi butelka. (…) Prosimy wszystkich, którzy zakupili powyższe piwo o jego nie spożywanie i zwrócenie do sklepu w którym zostało zakupione.
Przepraszamy za wszelkie niedogodności, jakie mogą wynikać w związku z zaistniałą sytuacją.
Jak poinformowała nas Marta Kaczmarek, specjalista do spraw jakości w Browarze Fortuna, jeszcze dzisiaj, tj. wtorek 16 czerwca, w godzinach popołudniowych, zarząd firmy na stronie internetowej Browaru opublikuje kolejny komunikat w tej sprawie.

AG

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Podaj swoje imię