Szukali zaginionego na Glinkach. Miał być widziany we Wrześni

0

W piątek 24 stycznia strażacy przeczesywali staw przy Szosie Witkowskiej we Wrześni. Szukano w nim ciała zaginionego Ireneusza Matysiaka, 51-letniego mieszkańca Obłaczkowa. 

Według naszych informacji z prośbą o sprawdzenie właśnie tego miejsca, zwrócił się wynajęty przez rodzinę prywatny detektyw. Miał on również poinformować, że mężczyzna był widziany we Wrześni przy ulicy Harcerskiej. Po blisko dwóch godzinach, zakończono poszukiwania. Zaginionego nie odnaleziono. W planach jest jeszcze sprawdzenie stawku przy ulicy Opieszyn oraz zalewu wrzesińskiego. W tym drugim przypadku będzie potrzebna pomoc z Komendy Wojewódzkiej Straży Pożarnej w Poznaniu, ta dysponuję m. in. sondą i sonarem, które wykorzystuję się przy poszukiwaniach na dużych zbiornikach wodnych.

Mężczyzna ostatni raz był widziany 22 grudnia w miejscu zamieszkania i miał wtedy na twarzy mocny zarost. Do tej pory nie ma z nim żadnego kontaktu. Ubrany był w dres sportowy, nie miał na sobie kurtki. Ktokolwiek posiada jakiekolwiek informacje o miejscu przebywania zaginionego proszony jest o telefon do dyżurnego Komendy Powiatowej Policji we Wrześni 614375200. (GP)

 

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o