Szybko i łatwo rozlicz się z fiskusem

1
Źródło: wrzesnia.powiat.pl

Masz problem z wypełnieniem PITu? 16 marca przyjdź do Galerii Karuzela, gdzie pracownicy Urzędu Skarbowego pomogą Ci wypełnić zeznanie podatkowe.

16 marca w Galerii Karuzela odbędzie się Akcja PIT. Tego dnia będzie można skorzystać z bezpłatnej pomocy ekspertów z Urzędu Skarbowego we Wrześni, którzy pomogą nam przy rozliczaniu się z podatku. Akcja będzie trwała od 12:00 do 20:00. Mówi Zastępca Naczelnika Urzędu Skarbowego we Wrześni Ilona Begier.

Wybierając się do karuzeli należy zabrać dowód osobisty, powinniśmy też znać kwotę nadpłaty lub lub niedopłaty podatku za 2017 rok. Jeśli będziemy chcieli skorzystać z przysługujących nam ulg, powinniśmy zabrać potwierdzenie wydatków, które można odliczyć. Gdy będziemy chcieli przekazać 1% wybranej organizacji powinniśmy też znać jej numer KRS. A co zrobić jeżeli rozliczamy się po raz pierwszy?

Tłumaczy Begier. Do akcji PIT przyłącza się także Urząd Miasta oraz Gmina Września, którzy zachęcają do rozliczania się we Wrześni. Dzięki temu zyska ona więcej funduszy na rozbudowę dróg, chodników, ścieżek rowerowych itp.
KK