Tragiczny finał kradzieży z włamaniem

7

W nocy ze środy na czwartek w jednym z gospodarstw rolnych na terenie gminy Czerniejewo skradziono kilkadziesiąt sztuk indyków. Sprawcy podjechali pod zabudowania volkswagenem golfem i załadowali do niego ptactwo.

O szczegółach mówi Anna Osińska z Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie.


Ciało zostało zabezpieczone do sekcji. Trwają czynności mające na celu ustalenie jego tożsamości. Pewnym jest, że sprawców było co najmniej dwóch.

 

Gnieźnieńscy mundurowi nie przypominają sobie, by kiedykolwiek doszło do takiej kradzieży drobiu. Zdarzało się, że sprawcy poruszali się samochodami dostawczymi. Osobowymi nigdy.

7
Dodaj komentarz

avatar
2 Comment threads
5 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
EwaMirosławobatelAnitaMirosław Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
Mirosław
Gość
Mirosław

Tak żeście napisali ten artykuł że nie wiem czy to ciało kogoś z gospodarstwa, jednego z włamywaczy czy jakiejś osoby postronnej która akurat tam była… Trochę więcej konkretnych informacji…

Anita
Gość
Anita

Właśnie. Nic nie można się domyślić z tego artykułu

Anita
Gość
Anita

Ale słuchając tych nagrań wypowiedzi policji wiadomo co się stało

Ewa
Gość
Ewa

Chyba po to są te dźwięki, prawda?

obatel
Gość
obatel

Czy tylko Ewa, lub ktoś kto pisze pod takim nickiem potrafi myśleć i korzystać z mediów ? To jest strona radia, więc normalne jest to, że tekst uzupełniany jest wypowiedziami / dźwiękami. Rozumiem, że trzeba dowalić RW lub WW – w zależności od upodobań, ale jak już to robicie, to przynajmniej z głową !

Mirosław
Gość
Mirosław

@obatel.. To, że są dźwięki nie oznacza, że artykuł jest poprawnie napisany. Nie każdy ma możliwość odtworzenia sobie informacji zapisanych w formacie dźwiękowym i chciałby się dowiedzieć coś z samego artykułu. W kontekście całego wydarzenia to najważniejsza rzecz nie została wspomniana.. Mianowicie, kto zginął? Z tekstu można wywnioskować, że ważniejszą informacją jest to… że ptactwo zostało skradzione Golfem aniżeli informacja kto został ofiarą. Sam tekst jest niespójny i jakoś dziwnie napisany.. RW pisze w nagłówku, że czegoś finał był tragiczny w skutkach, następnie opisują, że ptactwo zostało skradzione i dopiero po przeczytaniu kilku akapitów, gdzieś w środku dowiadujemy się, że… Czytaj więcej »

Ewa
Gość
Ewa

Na moje oko, te dźwięki po to są w tym a nie innym miejscu, by tworzyły całość. Jakby były uzupełnieniem, to byłyby na końcu. Ale może ja się nie znam. Faktem jest, ze ja dzw. mogłam odtworzyć.