Trwa dobra passa Victorii w meczach sparingowych

0
Victoria dobrze prezentuje się w meczach sparingowych Fot. AG

W kolejnym meczu towarzyskim Victoria Września zwyciężyła, tym razem na boisku o sztucznej nawierzchni w Poznaniu, z ligowym rywalem, TPS Winogrady 4:0.

To był kolejny dobry występ drużyny prowadzonej przez Tomasza Bekasa. Bramki w tym sparingu zdobywali: Jakub Marzyński, Szymon Krawczyński 2X, oraz Dawid Szymański. Mecze sparingowe Victorii pomalutku dobiegają końca. Przedostatni z nich rozegrany zostanie w sobotę, 22 lutego o godz. 12:00 w Gnieźnie. Rywalem Victorii będzie Wełna Skoki.

Mieszko Gniezno przegrał pierwszy sparing w okresie przygotowawczym. Na sztucznej murawie boiska przy ul. Strumykowej w Gnieźnie Mieszko uległ Jarocie Jarocin 2:3.

Polonia Środa Wielkopolska, po dobrym meczu, zremisowała bezbramkowo w Trzemesznie z Sokołem Kleczew. Polonia Środa wystąpiła w tym meczu w następującym zestawieniu: Frąckowiak (46`Janczar) – Kozłowski (85`Gołębiewski), Henriquez (80`Janoś), Borucki, Wujec, Zgarda, Kujawa (75`Robaczyński), Ceglewski (55`Kaźmierczak), Wilk (65`Chraplak), Słabikowski (9`Draszczyk), zawodnik testowany 1 (60`zawodnik testowany 2).

AG

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o