Tylko jeden krok APP Krispol do trzeciego miejsca

0

APP Krispol coraz bliżej brązowego medalu medalu Mistrzostw Polski I Ligi Siatkówki. W drugim meczu o trzecie miejsce pokonał Lechię Tomaszów Mazowiecki 3:1. Mecz odbył się na Mazowszu.
Wrześnianie wygrali w setach: 25:21, 25:23, 16:25, 25:19.
Mimo przegranego trzeciego seta zwycięstwo APP Krispol nie było przez moment zagrożone. Jak podaje portal siatka.org.: „Drużyna prowadzona przez Mariana Kardasa nie chciała doprowadzać do tie-breaka, dlatego od początku czwartej partii dążyła by uzyskać przewagę, która pozwalałaby im kontrolować tego seta. Udało im się to po asie serwisowym Damiana Wierzbickiego oraz wykorzystanym kontrataku przez Filipa Frankowskiego (5:8), który rozgrywał dobre zawody. (…) Wprawdzie siatkarze Lechii kilkukrotnie zbliżali się na dwa punkty, ale pozycja ekipy Krispolu nigdy nie byłą zagrożona. Szczególnie dobrze prezentowali się w elemencie bloku, a kiedy Mateusz Jóźwik dołożył jeszcze skuteczność w polu serwisowym to gospodarze powoli zaczęli spuszczać głowy (13:18). Krótki zryw na jaki się zdobyli nie wystarczył. Po skończeniu ataku przez Wierzbickiego przyjezdni mieli aż pięć piłek meczowych, a dotknięcie siatki przez Pawła Rusina zakończyło ten pojedynek.
Już we wtorek w hali przy ul. Słowackiego we Wrześni „pomarańczowi” mogą przypieczętować sukces.
– Apelujemy do kibiców o wsparcie. Bardzo liczymy na doping, którzy pomoże nam wygrać – powiedział nam trener APP Kriospol Marian Kardas.
Zatem apelujemy do fanów: Podziękujemy wspólnie za cały sezon 2018/2019. Początek meczu o godzinie 18:00.
Na koniec dodajmy, że zawodnik APP Krispol Mateusz Jóźwik, został Najbardziej Wartościowym Zawodnikiem (MVP) meczu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Podaj swoje imię