Uroczyste otwarcie nowego skrzydła SSP nr 2 we Wrześni (galeria)

0

W piątek 4 września, o godzinie 14:00 odbyło się oficjalne otwarcie, nowo dobudowanej części Samorządowej Szkoły Podstawowej nr 2 im. Dzieci Wrzesińskich.

Na wstępie wszystkich przybyłych gości przywitała dyrektorka szkoły Violetta Koszarek. W gronie zaproszonych osób obecni byli m.in. Burmistrz Miasta i Gminy Września Tomasz Kałużny wraz ze swoim zastępcami, starosta wrzesiński Dionizy Jaśniewicz oraz dyrektorzy szkół podstawowych z Wrześni. Nie zabrakło również przedstawiciela wykonawcy budynku, a także urzędników nadzorujących inwestycje.

Mówi dyrektorka szkoły Violetta Koszarek:

Dyrektorka szkoły wyraziła swą wdzięczność za trud i starania włożone w tak wielką inwestycję, nagradzając upominkami osoby, które przyczyniły się do powstania obiektu. Słów uznania i gratulacji nie szczędzili zaproszeni goście. Starosta wrzesiński Dionizy Jaśniewicz dziękując za zaproszenie, złożył na ręce dyrektorki zestaw gier edukacyjnych dla dzieci. Z kolei ksiądz wikariusz Marcin Winkel poświęcił nowe pomieszczenia. Po tym nastąpiło uroczyste przecięcie wstęgi. W nowym skrzydle szkoły znalazło się 14 klas lekcyjnych oraz m. in. biblioteka i świetlica. Nowy budynek posiada windę oraz jest dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych. (GP)

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Podaj swoje imię