UTAL – PRACA W KREATYWNYM ŚRODOWISKU

0
Fot.Utal

Spektakularny sukces firmy UTAL i jej udana ekspansja na zagraniczne rynki to przede wszystkim zasługa zespołu specjalistów, który podchodzi do swoich zadań z pasją i otwartością na nowe rozwiązania. W UTAL liczy się człowiek. Zatrudniamy programistów, finansistów, operatorów maszyn, inżynierów, konstruktorów i nie tylko. To ponad 170 osób, które mogą rozwijać się w strukturach firmy, wykorzystując pokłady kreatywności i realizując swoje pasje.

UTAL – PRACA Z NAJLEPSZYMI

Nieustanny rozwój firmy, wdrażanie nowoczesnych technologii i projektowanie w duchu innowacji wymaga kreatywności i szybkiej adaptacji do zmian. Dlatego tym, co łączy wszystkich członków naszego zespołu jest chęć podejmowania nowych wyzwań oraz nieszablonowe myślenie. Tych cech poszukujemy w trakcie procesu rekrutacji, stawiając je na równi z kwalifikacjami i specjalistycznymi umiejętnościami, niezbędnymi w UTAL. Praca w naszej firmie przynosi niemałą satysfakcję, ponieważ każda zatrudniona osoba ma realny wpływ na kierunek rozwoju marki. Staramy się stworzyć naszym pracownikom sprzyjające kreatywności środowisko. Dbamy także o przyjemną atmosferę w pracy.

UTAL – PRACA Z NAMI SZANSĄ NA ROZWÓJ

Kariera w naszej firmie stanowi niesamowitą przygodę oraz szansę na rozwój posiadanych kompetencji. Każdy dzień przynosi nowe wyzwania, a na rutynę i monotonię nie ma tutaj miejsca. Dlaczego warto dołączyć do zespołu UTAL? Praca w strukturach przedsiębiorstwa, uznawanego za światowego lidera w produkcji tablic rejestracyjnych pozwoli zdobyć cenne doświadczenie oraz wiedzę, dotyczącą nowoczesnych i ekologicznych technologii. Zaangażowanie członków naszego zespołu oraz ich wytrwałość w dążeniu do celu są zaraźliwe. Zależy nam na pozyskaniu ambitnych i pomysłowych osób, które przyczynią się do dalszych sukcesów marki UTAL. Praca wśród pasjonatów z pewnością stanie się źródłem wielu wyzwań oraz doskonałą okazją do rozwoju.

UTAL – PRACA W POZYTYWNEJ ATMOSFERZE

Zdajemy sobie sprawę z faktu, że przyjemna atmosfera w pracy ma pozytywny wpływ na efektywność pracowników. Zależy nam na tym, by nasza firma stanowiła arenę kreatywności dla członków zespołu UTAL. Praca pod presją czasu i stres z pewnością nie sprzyjają pomysłowości i otwarciu na nowe rozwiązania. Dlatego też dbamy o relacje w naszym zespole, budując odpowiedni klimat i dbając o potrzeby zatrudnionych w naszym przedsiębiorstwie osób, niezależnie od szczebla organizacji. Rezultat? Nasz zespół chętnie spędza wspólnie czas wolny, a rodzinna atmosfera w pracy skutkuje większym zaangażowaniem w wykonywane zadania i ma pozytywny wpływ na wyniki.

UTAL – PRACA DLA CIEBIE

Jeśli szukasz miejsca, w którym kreatywność jest mile widziana, a każdy dzień przynosi nowe wyzwania wyślij swoją aplikację do UTAL. Praca w firmie o międzynarodowym zasięgu wiąże się z wieloma możliwościami i przynosi dużo satysfakcji. Gwarantujemy atrakcyjne warunki i wspieramy rozwój członków naszego zespołu. Być może potrzebujemy właśnie Ciebie, by osiągnąć kolejny sukces. Zrób krok w stronę kariery z marką UTAL.

  • Artykuł sponsorowany