V Bieg III Króli już w najbliższy poniedziałek, w Barczyźnie

0

Kilka dni temu w Środzie Wielkopolskiej odbył się II Bieg im. Średzkich Powstańców Wielkopolskich, a już biegacze i biegaczki naszego regionu myślą o kolejnym starcie, a ten za kilka dni, bo 6 stycznia, w Barczyźnie.

Tym razem nie w Nowym Folwarku, a w Barczyźnie wystartuje V Bieg III Króli, organizowany przez Klub Biegacza Kosynier pod honorowym patronatem Starosty Powiatu Wrzesińskiego, Burmistrza Miasta i Gminy Września i Burmistrza Miasta i Gminy Nekla. Przed świętami Bożego Narodzenia trwały jeszcze zapisy do biegu. Lista chętnych przekroczyła 200 osób. Zapisy trwały do 26 grudnia. Jak dotąd rekordowa ilość uczestników tego biegu to 237, czy w tym roku stanie na starcie komplet 250 biegaczy i biegaczek? Robert Klimczak KB Kosynier Września.

 

Od roku 2020 Bieg III Króli wchodzić będzie w skład Grand Prix Powiatu Wrzesińskiego w biegach ulicznych na 10 km.

 

Trasa biegu liczyć będzie 10 km i prowadzić będzie nie jak w latach poprzednich wokół Nowego Folwarku, ale z Barczyzny do Nowego Folwarku i z powrotem malowniczym duktem leśnym. Przed Hotelem Barczyzna usytuowane zostały start i meta tego biegu. Jako że zapisać się do tej imprezy już nie można serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców, przypominamy 6 stycznia, Barczyzna, start godz 11:00.

AG

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o