Victoria ostro pikuje w dół tabeli

0
Patryk Krzyżanowski strzela druga bramke dla Victorii Fot. Andrzej Górczyński

Piąty z rzędu mecz w III lidze wygrała Polonia Środa Wielkopolska, kolejne starcie w walce o utrzymanie w IV lidze przegrała Victoria Września. W klasie okręgowej Sparta i Orlik poległy, a Płomień znów zaskoczył swoich kibiców i wygrał na wyjeździe. To nie był dobry weekend dla drużyn naszego powiatu.

III liga
Polonia Środa Wielkopolska – Górnik Konin 4:0
Bramki dla Polonii: Michał Górzyński 1, Krzysztof Bartoszak 3
Mieszko Gniezno – Radunia Stężyca 0:3
Tabela
1. Lech II Poznań 28 64 72-25
2. KKS 1925 Kalisz 29 62 62-32
3. Radunia Stężyca 29 61 65-30
4. Kotwica Kołobrzeg 29 58 54-35
5. Mieszko Gniezno 29 55 65-44
6. Polonia Środa Wlkp. 29 51 51-36

IV liga
Victoria Września – Polonia Leszno 2:3
Tabela
1. Nielba Wągrowiec 32 74 77-34
2. Lubuszanin Trzcianka 32 67 75-30
3. Unia Swarzędz 32 66 65-41
4. Pogoń Nowe Skalm. 32 58 67-45
5. LKS Gołuchów 32 55 66-41
6. Centra Ostrów Wlkp. 32 51 59-46
7. Orkan Śmiłowo 32 49 53-45
8. Obra Kościan 32 49 44-39
9. Polonia 1912 Leszno 32 49 48-35
10. Ostrovia 1909 Ostr. 32 47 49-48
11. Polonia Kępno 32 45 53-52
12. Kotwica Kórnik 32 40 62-64
13. Tarnovia Tar. Pod. 32 39 46-54
14. Victoria Września 32 38 44-40
15. KS Opatówek 32 37 35-55
16. Sokół Pniewy 32 36 39-75
17. Warta Międzychód 32 33 50-68
18. Krobianka Krobia 32 29 32-78
19. Zjednoczeni Trzem. 32 20 38-69
20. Olimpia Koło 32 17 37-80

Klasa okręgowa Konin
Polanin Strzałkowo – Sparta Orzechowo 4-0
Orlik Miłosław – Kasztelania Brudzew 0-3                                                                               Warta Eremita Dobrów – Płomień Nekla 0:1                                                                  Tabela
1. Zjednoczeni Rychwał 24 53 61-25
2. Orzeł Grzegorzew 24 45 50-28
3. Strażak Licheń St. 24 45 46-26
4. Polanin Strzałkowo 24 44 43-28
5. LKS Ślesin 24 39 56-40
6. Warta Pyzdry 25 39 51-40
7. Płomień Nekla 25 39 40-39
8. Warta Eremita Dobr. 24 38 62-40
9. Czarni Ostrowite 24 37 38-25
10. Zryw Dąbie 24 34 41-36
11. Baszta Przedecz 24 24 37-52
12. Sparta Orzechowo 24 24 36-57
13. Kasztelania Brudzew 25 17 28-69
14. Orlik Miłosław 24 16 26-70
15. Górnik Wierzbinek 25 17 24-64

Klasa okręgowa Poznań wschód
Warta Śrem – Czarni Czerniejewo 3:6
Tabela
1. Czarni Czerniejewo 22 54 77-24
2. Lider Swarzędz 22 45 62-21
3. Avia Kamionki 22 44 76-39

A klasa Konin
Warta Kramsk – Victoria II Września 0:0
Tabela
1. Victoria II Wrześ. 19 38 30-18
2. Polonia Golina 19 37 44-28
3. Warta Krzymów 19 35 43-23
4. Czarni Brzeźno 19 35 27-14
5. Orły Huta Łukomska 19 31 32-28
6. Warta Rumin 19 27 42-36
7. CKS Sparta Konin 19 24 32-27
8. Piast Grodziec 19 24 26-34
9. Warta Kramsk 19 21 26-40
10. ZKS Zagórów 19 21 15-30
11. Tulisia II Tulisz. 19 13 20-43
12. GKS Rzgów 19 13 24-40

AG

Fot. z meczu Victoria Września – Polonia Leszno Andrzej Górczyński

 

 

 

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o