Victoria pokonała lidera 4:0

0

Wczoraj rozegrana została 8 kolejka gier IV ligi Wielkopolskiej. Victoria Września na własnym boisku podejmowała lidera rozgrywek, zespół z Gołuchowa i wygrała 4:0.

Mecz toczył się w bardzo trudnych warunkach atmosferycznych, przy silnym wietrze i mocno padającym deszczu. Mimo to nasza drużyna spisała się znakomicie. Pokonała LKS Gołuchów 4:0, do przerwy 2:0. W pierwszych 45 minutach gole dla Victorii zdobyli Szymon Krawczyński w 26. minucie i Mateusz Michalski w 34. minucie. Po zmianie stron w 48. minucie na 3:0 podwyższył Mikołaj Jankowski, dla którego było to 7 trafienie w sezonie, a wynik meczu ustalił Mikołaj Pacyński w 54 minucie meczu. Cieszy postawa naszej drużyny, która w starciu z liderem udowodniła, że drzemią w niej naprawdę spore możliwości.
Po raz pierwszy od kilku meczów w pierwszym składzie widzieliśmy wieloletniego kapitana zespołu Pawła Lisieckiego

Trener Tomasz Bekas mimo braku zwycięstw w trzech ostatnich meczach wyjazdowych wierzył w swój zespół, a ten odpłacił mu się ważną wygraną

Po wczorajszej, 8 kolejce spotkań na czele IV ligi nadal LKS Gołuchów 19 pkt, na 2 miejscu Pogoń Nowe Skalmierzyce 18 pkt a Victoria na miejscu 7 z dorobkiem 14 pkt. I właśnie wicelider Pogoń Nowe będzie kolejnym rywalem, jakiego Victoria podejmie na własnym boisku.

AG