Victoria rozpoczyna przygotowania do rundy wiosennej

2

8 stycznia do treningów, po 5 tygodniowej świąteczno-noworocznej przerwie, wracają piłkarze Victorii Września. Przypomnijmy, że rundę jesienną Victoria zakończyła na 11. miejscu w tabeli IV ligi, ze stratą 18. punktów do lidera, Lubuszanina Trzcianka.

4 grudnia piłkarze odbyli ostatni trening, na którym trener Tomasz Bekas zaordynował piłkarzom „Beep test”, który pokazał wytrzymałość fizyczną zawodników po rundzie jesiennej. To był pierwszy taki test w historii wrzesińskiego klubu. We wtorek, 8 stycznia, odbędzie się pierwszy trening w ramach przygotowań do rundy wiosennej, na którym trener Bekas powtórzy „Beep test” i sprawdzi jak piłkarze realizowali jego zalecenia, które otrzymali z początkiem grudnia. Kolejne zajęcia wypełni już ciężka praca, bo trener nie ukrywa, że jest jej zwolennikiem. W trakcie przygotowań drużyna rozegra 7 meczów sparingowych. Dla porównania ubiegłej zimy rozegrała dwa. Pierwszym przeciwnikiem naszego zespołu będzie III ligowy Górnik Konin. Mecz odbędzie się 19 stycznia, o godz. 12:00, na sztucznym boisku w Gnieźnie.

AG

Adrian Majewski należał w grudniu do piłkarzy z najlepszymi wynikami w „Beep teście” Fot. Andrzej Górczyński

 

2 KOMENTARZE

  1. Panie AG beep test drużyna Victorii miala już za trenera Marcina Drajera, więc nie było to coś co zawodnicy robili po raz pierwszy ✌

    • Panie Galiatyczny, prosze wybaczyć, dopiero teraz zauważyłem Pana wpis. Informację o tym, że drużyna Victorii po raz pierwszy miała taki test otrzymałem od zawodników i działaczy klubu! Nie wymyśliłem tego sam:)Pozdrawiam.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Podaj swoje imię