Victoria ze Szczęsnym i Borzostowskim gotuje się do wiosny

0
Szymon Szczęsny - nowy gracz Victorii Września Fot. AG

W poniedziałkowy wieczór, punktualnie o godz 19:00, w hali sportowej przy ul. Kosynierów, swoje przygotowania do sezonu rozpoczęła IV ligowa Victoria Września.

Trener Tomasz Bekas miał do dyspozycji 20 piłkarzy. Po ponad miesięcznej przerwie stawili się wszyscy, w tym wielu młodzieżowców, reprezentantów drugiej drużyny. W wolnym czasie świąteczno noworocznym piłkarze nie próżnowali, mieli do wykonania 12 jednostek treningowych i do przebiegnięcia wiele kilometrów. Czy wiemy co działo się z piłkarzami, czy wykonali grudniowe zalecenia trenera?

Wśród piłkarzy widzieliśmy jednego nowego zawodnika, wypożyczonego w ostatnich dniach z Sokoła Kleczew – 19 letniego Szymona Szczęsnego, wcześniej zawodnika Warty Poznań i SKP Słupca, który po poważnej kontuzji Jacka Kopaniarza, którego nie zobaczymy na boisku przynajmniej przez pół roku, ma rywalizować o grę na skrzydłach z Wiktorem Kacprzakiem, Maciejem Szczublewskim i Adrianem Chopcią. Nieobecny, ze względu na ból zęba i wizytę u stomatologa, był nowy piłkarz Victorii, rozgrywający Filip Brzostowski, wcześniej zawodnik Warty Poznań i Sokoła Kleczew, z którym rozwiązał kontrakt.
Raz jeszcze trener Tomasz Bekas

 

Victoria 4 razy w tygodniu trenować będzie na własnych obiektach. W okresie przygotowawczym rozegra 8 meczów sparingowych.

AG

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o