W najbliższy weekend startuje piłkarski sezon

0

Ruszają wiosenne mecze Pucharu Polski. Polonia Środa Wielkopolska to obrońca Pucharu Polski na szczeblu Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej z roku 2019.

W sobotę 29 lutego, o godzinie 15:45, na sztucznym boisku w Szamotułach, Polonia zagra I wiosenną rundę tych rozgrywek z IV-ligowym Lubuszaninem Trzcianka. Klub ze Środy dla wszystkich kibiców, którzy nie mogą wybrać się na to spotkanie przygotował niespodziankę. Mecz można będzie obejrzeć na kanale YT – wszystkie informacje dotyczące relacji z tego meczu znajdziecie państwa na stronie internetowej klubu, w zakładce TV.

Mieszko Gniezno odpadło z rozgrywek PP właśnie po porażce z Polonią Środa, ale również aktywnie spędzi nadchodzący weekend. W niedzielę 1 marca, o godz 14:00, na sztucznej nawierzchni boiska przy ul. Strumykowej, zagra towarzysko z Chemikiem Bydgoszcz. A już za tydzień swoje rozgrywki zainauguruje III liga, 7 marca o godz 14:00 w Gnieźnie odbędzie się arcyciekawe spotkanie Mieszko – Polonia Środa. Pół roku temu w Środzie lepszy był Mieszko, wygrał 1:0. Jak będzie tym razem, przekonamy się już za tydzień.

IV-ligowa Victoria Września rozegra ostatni mecz sparingowy przed inauguracja piłkarskiej wiosny. Jak dotąd we wszystkich sprawdzianach piłkarze Tomasza Bekasa spisywali się znakomicie, większość z nich rozstrzygając na swoja korzyść. Przed nimi potyczka z ligowym rywalem, Sokołem Pniewy. To spotkanie odbędzie się w sobotę 29 lutego o godz 13:00 na boisku w Psarach Polskich. A za tydzień start! Victoria zagra mecz Pucharu Polski. Ich rywalem będzie zespół KS Opatówek.

AG

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o