Warta nie zatopiła Orlika

1

W meczu dwóch drużyn, które interesowało tylko zwycięstwo, padł remis. Gospodarzom uratował go Szymon Graczyk.
Po nudnej pierwszej połowie Orlik prowadził 1:0. Na listę strzelców wpisał się Damian Szwat. Drugie 45 minut należało jednak do warciarzy, co udokumentowali dwoma golami. Ich autorami byli: Bartłomiej Sodkiewicz, który trafił z karnego i Łukasz Kruczkowski. Gdy wydawało się, że przyjezdni zainkasują komplet punktów w ostatniej akcji meczu gospodarze ze sprawą Szymona Graczyka doprowadzili do wyrównania.

Sparta Sklejka Orzechowo powalczyła w Dąbiu, zaprezentowała się z dobrej strony, ale przegrała ze Zrywem 1:2 (bramka Adrian Kogut)
Swój wyjazdowy mecz przegrał, także 1:2, Płomień Nekla. Podopieczni Bartłomieja Figasa grali w Strzałkowie z Polaninem i trzeba przyznać, że gospodarze bardziej zasłużyli na zwycięstwo. Jedynego gola dla Płomienia zdobył Łukasz Wojciuszkiewicz w 88. minucie spotkania.

Orlik Miłosław – Warta Pyzdry 2:2 (1:0)

(tos)

1 KOMENTARZ

  1. Po jaką cholerę wy w ogóle piszecie takie artykuły? Jesteście na tak niskim i żenujacym poziomie w tym aspekcie, ze aż szkoda patrzeć i czytać tego co wyżej jest napisane. Cztery zdania? Cztery. Nudna pierwsza połowa? Na pewno ten mecz?
    Ż E N A D A.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Podaj swoje imię