Wieczór w bibliotece, noc w GOKu

0
Źródło: GOK Kołaczkowo

Wieczór z Andersenem i Noc w GOKu – Biblioteka i Gminny Ośrodek Kultury w Kołaczkowie zapraszają najmłodszych na ciekawą lekcję biblioteczną.

„Calineczka”, „Brzydkie kaczątko” czy „Nowe szaty cesarza” to tylko niektóre z baśni, których autorem jest Hans Christian Andersen. 2 kwietnia mija 214 rocznica urodzin pisarza. Z tej okazji Gminny Ośrodek Kultury w Kołaczkowie zaprasza na „Wieczór z Andersenem”, który odbędzie się 29 marca. Mówi bibliotekarka Anna Janasik.

Zajęcia są przeznaczone dla dzieci z klas 0-3. Każdy z uczestników powinien zabrać ze sobą małą poduszkę oraz dobry humor. Udział w zajęciach jest bezpłatny, ale obowiązują zapisy, a ilość miejsc jest ograniczona.

Ponadto Gminny Ośrodek Kultury w Kołaczkowie zaprasza dzieci z klas 1-4 na spędzenie nocy w budynku ośrodka. Będą gry i zabawy integracyjne, pyszna pizza oraz oczywiście nocowanie w śpiworach. Uwaga, obowiązuje limit 30 osób, więc trzeba spieszyć się z zapisami. Zgłoszenia przyjmowane są pod numerem telefonu 698 794 057.
KK

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Podaj swoje imię