Wrzesińscy policjanci podsumowali 2019 rok

0

W czwartek 16 stycznia w Policyjnym Centrum Edukacji Bezpieczeństwa Komendy Powiatowej Policji we Wrześni odbyła się roczna odprawa służbowa podsumowująca pracę wrzesińskich policjantów.

W odprawie uczestniczył Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Poznaniu insp. Rafał Pawłowski, który podsumował dokonania naszych policjantów w roku 2019 i przedstawił priorytety działań na rok bieżący. Mówi rzecznik prasowy wrzesińskiej policji Adam Wojciński

Odprawa roczna była też okazją do przedstawienia wykrywalności przestępstw.

Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Poznaniu insp. Rafał Pawłowski, który podsumował wyniki pracy wrzesińskiej policji podkreślił, że jednym z głównych priorytetów jest wzmocnienie roli Dzielnicowego w środowisku lokalnym oraz uświadamianie społeczne, o tym jak ważne jest zgłaszanie przez mieszkańców wszelkich zagrożeń. Wśród zaproszonych gości byli: Starostwa Wrzesiński Dionizy Jaśniewicz, Burmistrz Miasta i Gminy Września Tomasz Kałużny oraz Prokurator Rejonowy we Wrześni Paweł Karpesiuk. Natomiast wrzesiński garnizon reprezentowali Komendant Powiatowy Policji we Wrześni insp Mariusz Łozowiecki wraz z Zastępcą mł. insp. Radosławem Smakiem, naczelnicy poszczególnych wydziałów, kierownicy posterunków oraz funkcjonariusze i pracownicy cywilni wrzesińskiej komendy. (GP)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Podaj swoje imię