Wrzesińscy radni dyskutują nad przyszłorocznym budżetem

2

Po raz kolejny grupa piętnastu radnych współpracujących w Radzie Miejskiej we Wrześni spotkała się z burmistrzami, by analizować sytuację finansową.

Podczas spotkania radni przypomnieli o wprowadzonych zwolnieniach od podatku czy też o utrzymywanym od lat podatku rolnym na tym samych poziomie.

 

Mówił Włodzimierz Wawrzyniak i Mirosław Zgoliński. Z kolei radny Stefan Ogrodowicz podkreślił, że jeśli chodzi o podatek od budynków, w których prowadzona jest działalność gospodarcza to stawka podatku od wielu lat jest niepodnoszona.

 

Przed spotkaniem radny Ryszard Szwajca zgłosił uwagę, że planując budżet na przyszły rok należy uwzględnić fakt trwania pandemii i jej wpływu na dochody budżetu i tym samym nie przekraczać zaplanowanych wydatków roku 2020.

2
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
1 Thread replies
2 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
AntonRobert Cz Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
Robert Cz
Gość
Robert Cz

A nie powinno być tak, że to WSZYSCY Radni powinni o tym dyskutować? To nie jest jawna dyskryminacja i publiczny objaw arogancji?

Anton
Gość
Anton

A dlaczego WSZYSCY radni nie dyskutują? Gdzie są ci nieobecni? Dlaczego nie biorą udziału w dyskusji? Czy nie są zainteresowani budżetem? Cy może ktoś ich nie dopuścił do dyskusji? A może to publiczny przejaw lekceważenia przez nieobecnych? Napiszesz coś więcej na ten temat? Czy tylko bijesz pianę?