Wypadek i megakorek na K92 w Psarach Małych

11
Wypadek na DK92 w Psarach Małych. Fot. M. Siwiński

Dzisiaj po godzinie 9:00 na trasie K92 w Psarach Małych doszło do zderzenia trzech samochodów. Do zdarzenia doszło na skrzyżowania z drogą gminną.
Na miejscu interweniuje policja i straż pożarna. Oba pasy kierunku Wrześni są zablokowane. Samochody stoją w korku, który kończy się przy torze motocrossowym w Opatówku. W kierunku Poznania przejezdny jest jeden pas. (tom)

11
Dodaj komentarz

avatar
5 Comment threads
6 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
10 Comment authors
LukZiutEdaMarcinluca Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
olo
Gość
olo

Prędkość, głupota i znów to same skrzyżowanie! Ludzi raczej się nie wyleczy z głupoty! Lecz stan dróg i infrastruktury można zmienić! Ile ludzi musi w tym miejscu zginąć żeby jakiś BUC za biurka zmienił to skrzyżowanie?? Oczywiście wina kierowców lecz co chwile tam jest wypadek i kogo to interesuje! Droga była budowana 40 lat temu za św pamięci Gierka. Samochody sie zmieniły! Przybyło samochodów a stan drogi się pogorszył i nikt nie myśli nawet o bezkolizyjnych wjazdach na dk-92. tak jest co kawałek na tej drodze.

Iwona
Gość
Iwona

w tym miejscu na drodze jest garb może i to dopomogło plus prędkość, co chwilę coś tam się dzieje. Może zamiast czającej się w uliczce policji należałoby pomyśleć o światłach.

Jupi
Gość
Jupi

Olo walnij się w głowe tylko prędkość jezdżijcie wolniej to nie będzie tak jak piszesz.

Luk
Gość
Luk

Dokładnie!!!!!

luca
Gość
luca

Garb na Krajówce?? no patrz jade tam i nigdy garba nie widziałem. Zła organizacja ruchu. Powinny byc wybudowane zjazdy wjazdy a nie partyzantka 1978r

harry
Gość
harry

olo ma dużo racji, wyhamowywanie na drodze expresowej do 50/h to jest kpina, większe zagrożenie w ruchu niż płynna jazda ok. 70km/h w tym miejscu (i nie udowadnianie czyj paseratti jest szybszy i nagminne wyprzedzanie!), tylko i wyłącznie bezkolizyjne wjazdy/zjazdy i kładka nad drogą dla pieszych!!!

Kluczyki
Gość
Kluczyki

to nie jest droga expresowa haha

Eda
Gość
Eda

Na zdjęciu nr 19 widać numery samochodu biorącego w wypadku. Zgłaszam sprawę do Ziobro

Marcin
Gość
Marcin

Zero ma cie w d…..e,potrzebowal tylko twojego glosu…

Eda
Gość
Eda

No i dostał.

Ziut
Gość
Ziut

Sporo wypadkow jest na tym skrzyzowaniu w drugim kierunku, bo wszyscy rozgladaja sie czy psolicja stoi 🙂