Wytańczyły pieniądze dla czworonożnych emerytów (galeria, wideo)

2
Około 20 pań postanowiło wytańczyć środki potrzebne do budowy stajni w Zakątku Weteranów. Zajęcia prowadziła instruktorka fitness i tańca Weronika Matuszak.
Pomysł był prosty – pieniądze, które chętni przeznaczyliby na opłatę za zajęcia fitness, wrzucić do puszki, aby wesprzeć Stowarzyszenie “Zakątek Weteranów” z Gierłatowa (gm. Nekla). Choć Weronika Matuszak przyznała, że miała nadzieję na nieco lepszą frekwencję, nie zraża się i już teraz deklaruje, że jeśli stowarzyszenie będzie chętne, to ona jest gotowa na kolejne odsłony akcji. W trakcie zajęć miała też niespodziankę dla uczestniczek – w podziękowaniu za udział w charytatywnej akcji zagwarantowała im bezpłatny udział w jednej prowadzonej przez siebie lekcji.
Wydarzenie “Tańczymy dla Zakątka Weteranów” odbyło się we wtorek (18 kwietnia) we Wrzesińskim Ośrodku Kultury. Towarzyszył mu kiermasz gadżetów przedstawiających podopiecznych Zakątka.

Zakątek Weteranów w Gierłatowie to jedyne w Polsce miejsce, w którym mogą spędzić emeryturę psy i konie pracujące w służbach mundurowych w sytuacji, gdy ich dotychczasowy przewodnik nie ma warunków do zaopiekowania się zwierzęciem. Stowarzyszenie można wesprzeć finansowo np. za pośrednictwem portalu Pomagam.pl lub bezpośrednio przelewem.

53 1240 3246 1111 0010 7204 2668
STOWARZYSZENIE ZAKĄTEK WETERANÓW
GIERŁATOWO 8A, 62-330 NEKLA
Tytułem: Darowizna na budowę Zakątka Weteranów