WZPN ogłosił terminarze lig piłkarskich na sezon 2020/2021

0

Znamy już terminarze rozgrywek prowadzonych przez Wielkopolski Związek Piłki Nożnej począwszy od IV ligi, a na B klasie kończąc.

IV liga rozpoczyna swój sezon 1 sierpnia. W rozgrywkach tych bierze udział Victoria Września. Pierwszy swój mecz Victoria rozegra na własnym stadionie, a jej przeciwnikiem będzie bardzo groźny zespół, jeden z faworytów rozgrywek, Polonia 1912 Leszno. Mecz rozpocznie się o godz. 16:00
W V lidze, w gr. 1 grają Czarni Czerniejewo, a w gr. 3 SKP Słupca i Vitcovia Witkowo. Czarni inaugurują sezon 1 sierpnia meczem w Szamotułach ze Spartą, SKP Słupca zagra również 1 sierpnia na własnym stadionie z Orłem Mroczeń, a Vitcovia u siebie zagra z GKS Sompolno.
Klasa okręgowa rozpoczyna sezon tydzień potem, 8 sierpnia. W gr. 2 grają 3 drużyny naszego regionu: Victoria II, Polonia Środa II i Płomień Nekla. Victoria II 8 sierpnia podejmuje Avię Kamionki, Polonia II Juranda Koziegłowy, a Płomień Nekla drużynę Canarinios Skórzewo.
Pozostałe nasze zespoły, czyli Sparta Sklejka Orzechowo, Orlik Miłosław, Warta Pyzdry, Pelikan Niechanowo i Polanin Strzałkowo grają w gr. 3 klasy okręgowej. I tak 8 sierpnia odbędą się następujące mecze:
Polonia Golina – Orlik Miłosław
Polanin Strzałkowo – GKS Żerków
Sparta Sklejka Orzechowo – Warta Eremita Dobrów
Pelikan Niechanowo – Orzeł Grzegorzew.
Tak więc już wkrótce kibice futbolu w naszym regionie będą mogli śledzić zmagania swoich drużyn w nowym sezonie 2020/2021.

A oto szczegółowe terminarze poszczególnych lig:

IV liga_documents

V liga gr 1_documents

V liga gr 3_documents

Klasa okręg gr2_documents

Klasa okręg gr 3_documents

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Podaj swoje imię