Za nami III Kolejka rozgrywek EKSTRAFOX – RADIO WRZEŚNIA

0

Dnia 6.10.2018 została rozegrana III kolejka rozgrywek ? ESKTRAFOX-RADIO WRZEŚNIA? oto osiągnięte wyniki:?

?2007/8
3kolejka

Szkółka Fox- FA Miłosław 0:2 (Lis, Matuszak)

Szkółka Fox-Czarni Czerniejewo 2:1 (Czopek, Jagodziński -Dawidowicz)

Czarni Czerniejewo- FA Miłosław 5:0 (Olejniczak, 2-Langowski 2-Braciszewski)

rewanże

Szkółka Fox- FA Miłosław 1:3 (Czopek – Grzeszczyk, Lis, Jankowiak)

Szkółka Fox-Czarni Czerniejewo 0:3 (-Braciszewski, Langowski, Olejniczak)

Czarni Czerniejewo- FA Miłosław 2:0 (Olejniczak, Szwaciński)

Lp. Nazwa drużyny Pkt. Br.

1. CZARNI CZERNIEJEWO 31 31-5

2. FA MIŁOSŁAW 11 9-24

3. SZKÓŁKA FOX 10 10-18

⚽️STRZELCY:

9 – Olejniczak,

7 -Braciszewski

4 – Langowski,

3- Nowak, Lewandowski,Czopek,

2 – Kryszak, Juszczak, Lis, Grzeszczyk,Szwaciński,

1 – Poliwczak,Zaworski, G.Olejniczak, JagodzińskiŚlęzak, Żurek, Dawidowicz, Matuszak, Jankowiak

?2009/10
3kolejka

Szkółka Fox- Płomień Nekla 2:2 (Mikołaj Kaźmierczak,Marcel Kaźmierczak – 2-Rudkowski)

Szkółka Fox-Czarni Czerniejewo 0:2 (2-Niemczewski)

Czarni Czerniejewo- Płomień Nekla 4:2 (2-Staniszewski,2-Niemczewski, 2-Rudkowski)

rewanże:

Szkółka Fox- Płomień Nekla 3:0 (W.Olejniczak, Grygierczyk, Mikołajczak)

Szkółka Fox-Czarni Czerniejewo 2:2 (Grygierczyk, Szajda – 2-Niemczewski)

Czarni Czerniejewo- Płomień Nekla 4:0 (3-Niemczewski, Kaczmarek)

Lp. Nazwa drużyny Pkt. Br.

1. CZARNI CZERNIEJEWO 29 37-12

2. SZKÓŁKA FOX 16 22-23

3. PŁOMIEŃ NEKLA 3 12-36

⚽️STRZELCY:

15 -Niemczewski,

12 – Rudkowski,

10 – Staniszewski,

6 -Grygierczyk,

5- Szalbierz,

4- Nowaczyk,W.Olejniczak,

3- Dawidowicz,Mikołajczak,

2- Czarnecki, Zawadzki

1- Nowak,Mikołaj Kaźmierczak,Marcel Kaźmierczak, Szajda, Kaczmarek

?2011
3kolejka

Szkółka Piłkarska Fox-Czarni Czerniejewo 1:0(Rolewicz)

Szkółka Piłkarska WP- Płomień Nekla 3:0(Janiszewski W, Janiszewski F, Benc)

Szkółka Piłkarska WP- Szkółka Piłkarska Fox 1:1(Janiszewski F- Rolewicz)

Czarni Czerniejewo- Płomień Nekla 3:3(Juszczak, Jóźwiak, Nykiel- 2-Kostrzewa, Wojciechowski)

Szkółka Piłkarska WP- Czarni Czerniejewo 1:1(Janiszewski F- Zieliński)

Szkółka Piłkarska Fox- Płomień Nekla 5:1(3-Waszak Antek, 2-Rolewicz-Juszczak)

Lp. Nazwa drużyny Pkt. Br.

1. SZKÓŁKA FOX 23 30-7

2. SZKÓŁKA WP 15 18-12

3. CZARNI CZERNIEJEWO 9 14-18

4. PŁOMIEŃ NEKLA 2 7-32

⚽️STRZELCY:

13 – Rolewicz

8- Waszak

7 – Bandosz

5 -F.Janiszewski,

3- Męch, Mudrak, Zakrzewski,W.Janiszewski,Kostrzewa,

2 – Brandt, Dąbek,Jóźwiak,

1- Kujawa, Małecki, Kubiak, Zawadzki, Skórniak, Ratajczak, Kopiński, Binkowski, Juszczak, Nykiel, Zieliński, Wojciechowski, Benc

?2012
3kolejka

Szkółka Piłkarska WP- Polonia Środa Wielkopolska 2:8(Chrzan,Czoch- 3-Sobczak, 3-Majchrzak, Waligóra, Bartkowiak)

Szkółka Piłkarska Fox- FOXy 4:1(Matuszczyk, Szwat, 2-Walkowiak- Lepczyk)

Polonia Środa Wielkopolska- FOXy 2:7(Majchrzak, Bartkowiak- 4-Glowinska, 2-Kruszyńska, Lepczyk)

Szkółka Piłkarska WP- Szkółka Piłkarska Fox 0:7(Czech, Matuszczyk, Kaczmarek, 2-Walkowiak, 2- Szwat)

Polonia Środa Wielkopolska- Szkółka Piłkarska Fox 3:8(2-Bartkowiak, Majchrzak- 3-Walkowiak, Kaczmarek, 3- Szwat, Matuszczyk

Szkółka Piłkarska WP- FOXy 1:10(Chrzan- 3-Łabędzka, 2-Kruszyńska, 3- Glowińska, Goclik, Lepczyk)

Lp. Nazwa drużyny Pkt. Br.

1. SZKÓŁKA FOX 27 61-14

2. FOXy 15 46-33

3. POLONIA ŚRODA WLKP. 6 20-42

4. SZKÓŁKA WP 6 22-50

⚽️STRZELCY:

18- Głowińska, Szwat,

14 -Walkowiak,

12 – Matuszczyk

7 –Zbierski, Borowicz,

6 – Pietrowicz, Gruszczyńska, Sobczak,

5 – Sękowski,Bartkowiak, Majchrzak,Czech,

4 – Kruszyńska

3 – Masłowski, Jurkiewicz, Lepczyk, Łabędzka

2 – Sygrela, Janiszewski, Warciarek, Chrzan, Kaczmarek

1 – Grześkowiak, Kaźmierczak, Przybyłek, Czoch, Waligóra, Goclik

 

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o